ON-LINE

Рівнянам нагадали про заборону самовільного влаштування зупинок

вівторок, 10 липня 2018
Без дозволу компетентних органів
Фото ілюстративне

Останнім часом на Рівненщині почастішали випадки самовільного влаштування автобусних зупинок, примикань, заїздів до об’єктів сервісу, виїздів від споруд, житлових забудов та приватних земельних ділянок під будівництво у межах смуги відведення автодоріг загального користування державного значення.

За даними служби автомобільних доріг Рівненської області, це вкрай негативно впливає на рівень безпеки дорожнього руху та створює додаткову небезпеку його учасникам.

Відповідно до чинного законодавства, будівництво споруд, об'єктів дорожнього сервісу, АЗС, прокладання інженерних мереж та виконання інших робіт у межах смуги відведення автодоріг здійснюються згідно з дозволом органів держуправління автомобільними дорогами та за попереднім погодженням з відповідними підрозділами Нацполіції.

При виявленні порушень вимог нормативних документів із забезпечення безпеки дорожнього руху підрозділи Національної поліції повинні надавати громадянам, які виконують незаконні самовільні роботи в смузі відведення доріг, обов’язкові до виконання приписи про усунення  порушень законодавства, а у разі їх невиконання – притягувати винних осіб до відповідальності.

Богдана Карц Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено собаку

    В районі Басового Кута, на вулиці М.Чурай, прибилася собачка рудого окрасу, пухнаста, схожа...
  • Документи на причіп

    У районі автовокзалу «Чайка»  у Рівному загубили техпаспорт на причіп....
  • Знайдено документи на Білик

    Знайдено документи на прізвище Білик Оксана. Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного