ON-LINE

Рівному хочуть подарувати алею з японських сакур

середа, 19 квітня 2017
Зробити це збирається депутат міськради Рівного

Так виглядає під час цвітіння сакура (японська вишня)

Депутату міськради Рівного Олександру Нестеруку ідею такого подарунку подав його товариш з Ужгорода, що на Закарпатті. І він її підтримав. Висадити дерева, каже, хотів би у дендропарку «Ювілейний», яким давно опікується і який розташований на його виборчому окрузі.

Детальніше розповідає Олександр Нестерук:

Саме в парку у мікрорайоні Ювілейному я б хотів таку алею запроектувати. Буду говорити з міським головою. Єдине, чого трішки остерігаюсь: чи вона прийметься. Бо у нас край, напевно, трішки холодніший, ніж там на Закарпатті. Але разом з тим, якщо вдасться втілити таку ідею, це буде така алея з японських вишень - сакур і плюс є можливість привезти такі великі камені, якісь написи поробити, щоб рівняни могли також відпочивати і милуватися, особливо, коли ця сакура цвіте – певно, все місто з’їжджалося б.

Олександр Нестерук збирається порадитися з працівниками міського тресту зеленого господарства з приводу того, чи приживуться у місті сакури. Якщо вони скажуть «так», то висадити саджанці планує восени, щоб уже на наступну весну вони зацвіли.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • ДОПОМОГА

    Величезне прохання до всіх небайдужих людей, приєднатись до збору коштів для Даринки...
  • Згубилася ши-цу

    В районі Північного згубилася  собака породи ши-цу чорного окрасу! Прохання...
  • Документи

    Втрачено військовий квиток та свідоцтво учасника АТО, видані на прізвище Калюжинський...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного