ON-LINE

Рівненський виконком відповів на звинувачення суду щодо купівлі авто

четвер, 06 квітня 2017
Згідно з рішенням суду, результати торгів визнано недійсними

Рівненський міськвиконком купив авто за 400 тисяч гривень для господарських потреб з порушенням процедури Прозорро. Таке рішення ухвалив господарський суд Рівненської області, повідомляє прокуратура.

Тож, згідно з рішенням суду, результати торгів визнано недійсними.

Серед порушень, на які вказує прокуратура, це недотримання замовником, тобто виконкомом, встановленого законодавством порядку проведення закупівлі. Крім того, технічні характеристики автомобіля, зазначені в тендерній документації, відрізнялися від технічних характеристик предмета договору на закупівлю, - повідомляє прокуратура. Однак, незважаючи на наявні порушення, між сторонами було укладено договір, до якого у подальшому внесено зміни і безпідставно збільшено вартість автомобіля.

Проте рішення поки не набуло правочинності. Тож поки виконком має час на апеляцію, що і планують зробити. Як повідомив керуючий справами міськвиконкому Петро Середюк, порушень у процедурі він не вбачає, це і доводитимуть у суді:

- Автомобіль по всіх параметрах влаштовує Рівненський міськвиконком, депутатський корпус. У пропозиції ми подавали кілометраж, який пройшов автомобіль, до 250 тисяч км., а купили автомобіль, який пройшов 132 тисячі км. Різниця 120 тисяч – це можна ще рік їздити, або і більше. На рік старішу купили машину, але, по всіх якостях машина відповідає тим вимогам. Ну, це бачення прокуратури. Але те, що ми готуємо апеляцію – це однозначно.

 

За словами Петра Середюка, серед переваг авто також те, що це перехідна модель Т4 і Т5 («Volkswagen») і перехідна модель 2009-2010 року.

Нагадаємо, авто у виконкомі необхідне для обслуговування іноземних делегацій та для підготовки засідань сесії і виконкому (для перевезення води, кави і паперу), пояснював керуючий справами виконкому Петро Середюк.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено собаку

    В районі Газотрону знайдено собаку, схожу на хаскі, з нашийником. Тому, хто загубив...
  • Згубився далматинець

    В районі села Бармаки згубився собака породи далматинець. Прохання повернути за...
  • ДОПОМОГА

    Потрібна ваша допомога! На Рівненщині мама бореться за життя свого 15-річного сина. Дмитро...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного