ON-LINE

Рівненський краєзнавчий музей влаштує марафон

вівторок, 08 травня 2018
До Міжнародного дня музеїв

Це свято відбудеться вже вчетверте і триватиме з 14 до 19 травня на території Рівненського обласного краєзнавчого музею.
Директор цього закладу Олександр Булига розповів, що музейний марафон стартуватиме презентацією книжки відомого дослідника з Луцька, який розповість про події, які трапились у Рівному в 40-х роках:

«Неймовірна розповідь Василя Гузія  про центральну частину міста - вулицю Соборну, як вона виглядала протягом 1918 - 1968-х років, як змінювалась центральна вулиця міста..»

У багатьох містах напередодні міжнародного дня музею проводиться акція – «Ніч в музеї». За інформацією директора музею, цього року відбудуться дві такі акції:


«Перша - це нічний перегляд фільму «Грецький горішок» про Георія Косміаді, а друга – нічна театралізована екскурсія про князя Любомирського та інших вагомих постатей нашого міста».


До речі, Олександр Булига повідомив, що на відвідувачів-філателіств очікує приємна несподіванка:

«Укрпошта звернулась до нас з нагоди 40-річчя з дня заснування музею. Вони випустять три спеціальні марки , які можна придбати під час заходу. Марки будуть тематичні, а саме: із зображенням музейних гостин, експонатів та приміщення музею».

 

 

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено документ на ім'я Замай Олександр

    Слухачі Радіо Трек повідомляють, що знайдено посвідчення члена ВОУ АТО, видане на ім'я...
  • У Рівному зникла собака породи німецька вівчарка

    Сьогодні, близько 15-00 в районі ТРЦ «Екватор» зникла собака, породи німецька...
  • Знайдено собаку

    Поблизу с. Бармаки знайшли  собаку, метис німецької вівчарки. Темний окрас. ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного