ON-LINE

Рівненський краєзнавчий музей влаштує марафон

вівторок, 08 травня 2018
До Міжнародного дня музеїв

Це свято відбудеться вже вчетверте і триватиме з 14 до 19 травня на території Рівненського обласного краєзнавчого музею.
Директор цього закладу Олександр Булига розповів, що музейний марафон стартуватиме презентацією книжки відомого дослідника з Луцька, який розповість про події, які трапились у Рівному в 40-х роках:

«Неймовірна розповідь Василя Гузія  про центральну частину міста - вулицю Соборну, як вона виглядала протягом 1918 - 1968-х років, як змінювалась центральна вулиця міста..»

У багатьох містах напередодні міжнародного дня музею проводиться акція – «Ніч в музеї». За інформацією директора музею, цього року відбудуться дві такі акції:


«Перша - це нічний перегляд фільму «Грецький горішок» про Георія Косміаді, а друга – нічна театралізована екскурсія про князя Любомирського та інших вагомих постатей нашого міста».


До речі, Олександр Булига повідомив, що на відвідувачів-філателіств очікує приємна несподіванка:

«Укрпошта звернулась до нас з нагоди 40-річчя з дня заснування музею. Вони випустять три спеціальні марки , які можна придбати під час заходу. Марки будуть тематичні, а саме: із зображенням музейних гостин, експонатів та приміщення музею».

 

 

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено номерний знак

    Знайдено номерний знак ВК 50 33 ХТ Власник номерного знаку може телефонувати ...
  • Зникла такса чорного окрасу

    В районі Червоних гір у вівторок 22 травня зникла собака породи такса. Ймовірно пес вирушив у...
  • Знайдений автомобільний номерний знак

    Знайдено номерний знак ВК 74-03 ВХ. Відтак, якщо Ви власник цього номеру,   ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного