ON-LINE

Рівненським школярам показали переваги погонів (ФОТО)

середа, 01 березня 2017
Львівські курсанти розповіли рівненським школярам, чому і заради чого обрали офіцерські погони

В Рівненському палаці дітей та молоді відбулась зустріч між групою курсантів Національної академії Сухопутних військ Збройних Сил України та чотирма сотнями місцевих старшокласників.

Завітали до Рівного курсанти різних військових спеціальностей, двоє з яких родом з нашої області.

Молодший сержант Юрій Закопець розповів зі сцени про своє навчання у військовому виші, участь в Революції Гідності та антитерористичній операції. Зупинився на найбільш яскравій сторінці свого життя - участі у звільненні Попасної, Лисичанська, боях за оборону селища Піски, а також орден «За мужність» та медаль «За відвагу», які він отримав за те, що прикрив своїм тілом під час бою  побратима.

Інший учасник АТО молодший сержант  Вадим Масовець поділився з земляками, як він до навчання в Академії у складі  80 окремої аеромобільної бригади брав участь у боях за населені пункти Щастя, Миколаївку, Красний Лиман, Слов’янськ та за що став кавалером ордену «За мужність».

Справжній ажіотаж у молоді викликала рекламна продукція військового вишу у формі дисків та буклетів. Молодь цікавилася умовами вступу до Національної академії, можливістю відвідати альма-матер офіцерських кадрів, спектром військових спеціальностей.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Документи

    Втрачено військовий квиток та свідоцтво учасника АТО, видані на прізвище Калюжинський...
  • Знайдено собаку

    Увага тому, хто загубив собаку ! У дворі на вул. Млинівська 41 вже декілька ночей спить...
  • Знайдено документи - Климук

    Знайдено документи на прізвище Климук Петро. Якщо документи ваші, телефонуйте:
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного