ON-LINE

Рівненських роботодавців вчили брати на роботу іноземців

п'ятниця, 26 травня 2017
У центрі зайнятості

У службі зайнятості роботодавців вчили брати іноземців на роботу. Вперше в Україні Рівненська обласна служба зайнятості запросила людей, які працевлаштовують іноземців та осіб без громадянства. Кількість іноземних діаспор у Рівненській області порівняно невелика, розповіла начальник Управління державної міграційної служби у Рівненській області Лілія Драпчинська.

За її словами, це з одного боку позитивно, адже менше проблем із нелегальними та небезпечними мігрантами. Однак дуже мала частина з них приносить суттєву економічну вигоду для краю, розповідає керівник міграційної служби Рівненщини:

Зараз в Рівненській області налічується близько 3,5 тисячі іноземців. 400 з них – перебувають тут тимчасово. Всього чотири іноземці мають посвідчення на постійне проживання на підставі закону про внески в економіку країни на понад 100 тисяч доларів.

 

Решта, як правило, це іноземці, які приїхали на нашу територію з метою возз’єднання сім’ї та громадяни Російської Федерації українського походження, які з різних причин повертаються з РФ.

У рамках заходу учасники ознайомилися зі змінами у законодавстві щодо питань видачі, продовження дії та анулювання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

Загалом захід відвідало понад 20 роботодавців. Під час зустрічі роботодавці задавали питання та отримували обґрунтовані відповіді. Директор центру зайнятості Іван Ткачук наголосив, що через іноземців кількість робочих місць для громадян України не зменшиться.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдений фокстер'єр

    В районі Червоної Калини був знайдений пес породи фокстер’єр з клеймом. Тому, хто...
  • Загублено ноутбук

    В маршрутному таксі №57 було загублено сумку з ноутбуком. Величезне прохання до тих, хто...
  • Загублено сумку

      В районі «Чайки» було загублено чоловічу сумку чорного кольору з...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного