ON-LINE

Рівненські військові завершили командно-штабні навчання (ФОТО)

неділя, 14 травня 2017
Вчилися наступати та оборонятися

В оперативному командуванні “Захід” підійшли до завершення командно-штабні навчання, під час яких особовий склад практично виконував завдання щодо ведення наступального та оборонного бою, проведення контрудару.

В ході проведення навчань апаратом керівництва перевірялись практичні навички офіцерів штабів, родів військ і спеціальних військ у виконанні бойових завдань підрозділами, підтриманні безперервного управління та взаємодії, організації всебічного забезпечення під час виконання поставлених бойових завдань. 
Як відзначив керівник командно-штабного навчання, командувач військ оперативного командування “Захід” генерал-майор Олександр ПАВЛЮК: 

Навчальні цілі, які ставилися перед підрозділами, виконані в повному обсязі, управління військових частин набули бойових спроможностей, підвищили рівень підготовки у виконанні своїх функціональних обов’язків при плануванні та управлінні підпорядкованими підрозділами в ході ведення різних видів бою.


Крім того, приділялась увага удосконаленню форм і методів роботи з особовим складом, щодо його мобілізації на успішне виконання завдань в умовах, максимально наближених до бойової обстановки.

Нагадаємо, що всього військові навчання триватимуть місяць. За цей час свої вміння мають вдосконалити близько тисячі офіцерів запасу. Сьогодні ж на Рівненському військовому полігоні вчилися збивати безпілотники. 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено водійське посвідчення

    Знайдено водійське посвідчення на прізвище Бакульський Микола.
  • ДОПОМОГА

    УВАГА!!! Маленький рівнянин потребує термінової допомоги! Потрібна допомога...
  • Знайдено ключі від автомобіля

    На вулиці Ювілейна, 13 знайдено  ключі від автомобіля...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного