ON-LINE

Рівненські військові завершили командно-штабні навчання (ФОТО)

неділя, 14 травня 2017
Вчилися наступати та оборонятися

В оперативному командуванні “Захід” підійшли до завершення командно-штабні навчання, під час яких особовий склад практично виконував завдання щодо ведення наступального та оборонного бою, проведення контрудару.

В ході проведення навчань апаратом керівництва перевірялись практичні навички офіцерів штабів, родів військ і спеціальних військ у виконанні бойових завдань підрозділами, підтриманні безперервного управління та взаємодії, організації всебічного забезпечення під час виконання поставлених бойових завдань. 
Як відзначив керівник командно-штабного навчання, командувач військ оперативного командування “Захід” генерал-майор Олександр ПАВЛЮК: 

Навчальні цілі, які ставилися перед підрозділами, виконані в повному обсязі, управління військових частин набули бойових спроможностей, підвищили рівень підготовки у виконанні своїх функціональних обов’язків при плануванні та управлінні підпорядкованими підрозділами в ході ведення різних видів бою.


Крім того, приділялась увага удосконаленню форм і методів роботи з особовим складом, щодо його мобілізації на успішне виконання завдань в умовах, максимально наближених до бойової обстановки.

Нагадаємо, що всього військові навчання триватимуть місяць. За цей час свої вміння мають вдосконалити близько тисячі офіцерів запасу. Сьогодні ж на Рівненському військовому полігоні вчилися збивати безпілотники. 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублений автомобільний номерний знак

    Увага! Ще в неділю, близько 14:00 години в районі вулиці Чорновола було загублено...
  • Згубився бігль

    В районі вулиці Дворецька згубилася собака породи бігль з нашийником. Прохання...
  • Загублено документи на Бідюк

    Загублено сумку з документами на прізвище Бідюк Тетяна. Велике прохання повернути...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного