ON-LINE

Рівненські поліцейські катали людей на автомобілях та робили з ними «селфі» (ФОТО)

середа, 19 квітня 2017
На честь річниці своєї роботи

Понад сотня патрульних поліцейських сьогодні робили з рівнянами селфі та катали їх на своїх автівках. Таку акцію вони влаштували на честь річниці роботи патрульної поліції, адже вона розпочала свою діяльність 19 квітня торік. Так, день у рівненських «копів» почався з урочистостей на майдані Незалежності.

Патрульні заспівали гімн України, зняли капелюхи на честь колег, які загинули у сутичках з правопорушниками. Присутнім заспівали творчі дитячі колективи та відомі рівненські виконавці.

Однак, незважаючи на професійне свято, патрульні продовжують працювати у звичному режимі, розповідає керівник патрульної поліції Сергій Мерчук:

- 42 патрульних в сьомій годині заступили на зміну, це все стоять зараз дві вихідні роти. Дві вихідні роти в свій вільний від роботи час все ж збираються. Ну, звісно ж, ми їх простимулювали, щоб вони прийшли, але все одно наші працівники знають, що це для них честь.

Сергій Мерчук зазначив, що за час існування нового правоохоронного органу оштрафували 19 тисяч водіїв та притягнути до відповідальності понад дві тисячі осіб за порушення громадського порядку.

Це спричинило як багато позитивних відгуків, так і негативних. Також до відповідальності притягнули багато осіб, які викликали поліцію заради того, щоб пожартувати чи просто з кимось поговорити.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • ДОПОМОГА

    УВАГА!!! Маленький рівнянин потребує термінової допомоги! Потрібна допомога...
  • Знайдено посвідчення на Калинюк

    В районі Ювілейного знайдено  посвідчення дитини на прізвище Калинюк Віта. Тому,...
  • Знайдений автомобільний номерний знак

    Знайдено номерний знак ВК 21-91 ВК. Відтак, якщо Ви власник цього...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного