ON-LINE

Рівненщина працює над ліквідацією наслідків негоди

четвер, 09 лютого 2017
Вся техніка шляховиків і сьогодні у роботі

Рівненщина і сьогодні продовжує боротьбу із наслідками снігової стихії. Нині вся техніка служби автомобільних доріг перебуває у роботі. Диспетчерська служба поки тільки збирає результати роботи за сьогоднішній ранок, от зокрема що нам розповіли дорожники:

Техніка працює. По Млинівському району до одного населеного пункту був проїзд ускладнений. У нас вся техніка працює зараз по всіх напрямках. Ми ще збираємо інформацію, не всі відзвітувалися. На цей момент 43 механізми працює, але інформацію ще збираємо.  

Прикметно, що напередодні роботи було значно більше, зокрема ділянку протяжністю у 120 кілометрів вчора чистили і підрозділі ДСНС у Рівненській області, розповідає речник рятувальників Віктор Козак:

Ми пройшли вчора 12 населених пунктів у Рівненському і Гощанському районах загальної протяжністю 120 кілометрів на нашому шнекороторі. Працювали в одному напрямку, потім в другому. Ми працювали там на прохання дорожників, вони займаються по всій області, а нас попросили виїхати саме на цю ділянку, враховуючи те, що нам обласна влада передала цей шнекоротер.  

Ми продовжуємо відстежувати ситуацію на автошляхах області. Прикметно, що й в обласному центрі на сьогодні є ділянки, якими не може вільно пересуватися великогабаритний транспорт.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубився джек рассел тер'єр

    16 жовтня в районі села Бармаки згубилося цуценя породи джек рассел тер’єр з...
  • Загублено гаманець із документами

    В неділю, 14 жовтня, з 19.00 до 20.00 загублено гаманець із картками та посвідченням водія на...
  • Згубився пес

    В неділю, 14 жовтня, біля козацького табору «Гайдамаки» що на вул. Млинівській,...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного