Рівненщина отримає вакцину від ВООЗ: ситуація з поширенням смертельної інфекції погіршилася

Також буде постачання вакцини за кошти держбюджету

Випадок сказу домашнього собаки підтвердили на півночі Рівненщини. Смертельну інфекцію виявили у Володимирецькій громаді у селі Половлі. З чотирилапим контактувало семеро людей, усіх скерували на антирабічну вакцинацію.

Нагадаємо, ситуація з поширенням сказу в області залишається складною, цього річ вже зафіксували близько 80 випадків. Торік було лише 57.

Незабаром на Рівненщину надійде майже тисяча доз вакцини проти сказу від Всесвітньої організації охорони здоров’я і ще понад 60 тисяч доз препарату – від Мінохорони здоров’я.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень