ON-LINE

В бюджеті Рівного - на 50 млн гривень більше, ніж планували

четвер, 08 листопада 2018
За 9 місяців

За дев’ять місяців цього року до бюджету Рівного надійшло на 50 мільйонів більше грошей, ніж планувалося - майже 2 мільярди гривень. Про це на бюджетній комісії Рівнеради розповів начальник департаменту фінансів Віктор Шульга:

За 9 місяців 2018-го року надійшло 1,9 млрд доходів. До загального фонду 1,865 млн, а до спецфонду 65,7 млн. Власні доходи перевиконано на 106%. Понад план надійшло 52,5 млн. Основні джерела – це податок і збір на доходи фізосіб, акцизний податок, плата за надання адмінпослуг, місцеві податки і збори. 

Окрім цього, місто заробило на продажу землі та відчуженні майна, а також отримало 900 мільйонів гривень субвенцій з держбюджету та інших бюджетів. 15 мільйонів гривень надійшло до бюджету розвитку. У порівнянні з минулим роком, доходів до загального фонду у бюджеті міста Рівного на 20,5% більше.

Щодо видатків – міська влада за 9 місяців витратила 96% від запланованого. 30 мільйонів гривень місто направило до державного бюджету. Зі спеціального фонду витратили 48% від запланованої суми, а саме 214 мільйонів гривень.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено документ на ім'я Замай Олександр

    Слухачі Радіо Трек повідомляють, що знайдено посвідчення члена ВОУ АТО, видане на ім'я...
  • У Рівному зникла собака породи німецька вівчарка

    Сьогодні, близько 15-00 в районі ТРЦ «Екватор» зникла собака, породи німецька...
  • Знайдено собаку

    Поблизу с. Бармаки знайшли  собаку, метис німецької вівчарки. Темний окрас. ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного