Райську пташку помітили на Рівненщині: невдовзі вона полетить в Африку (ФОТО)

Свою назву птах отримав через улюблену їжу — бджіл, джмелів та ос

Райських птахів помітили на Рівненщині.

Днями біля Острозької академії зафіксували бджолоїдок — яскравих птахів із зеленим, жовтим, блакитним та рудим оперенням. Бджолоїдки живуть зграйками, гніздяться в піщаних схилах та відкладають 4–6 яєць.

Прилітають на теплий сезон, а восени відлітають у Африку.

Харчуються бджолами, джмелями та іншими великими комахами, видаляючи жало перед поїданням.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень