ON-LINE

Приварський не здається: у Рівному триватиме слухання справи проти губернатора

п'ятниця, 17 листопада 2017
Юрій Приварський не погоджується з рішенням Олексія Муляренка
Зліва - Юрій Приварський, справа - Олексій Муляренко

У п’ятницю, 17 листопада, у Рівненському окружному адміністративному суді продовжиться розгляд позову Юрія Приварського проти Рівненської ОДА. Як відомо, суд триває з початку вересня 2017 року.

Справу слухає суддя Наталя Друзенко.

Як відомо, Юрій Приварський кілька місяців був на лікарняному. Коли вийшов на роботу, у жовтні, його не одразу звільнили. Втім, за деякий час після перевірки його лікарняних, голова Рівненської ОДА підписав документи на звільнення свого першого заступника.

До слова, у коментарі виданню «РВ» Юрій Приварський розповів, що, Державне агентство водних ресурсів відкликало свою позовну заяву проти нього. Нагадаємо, агентство хотіло визнати, що Юрій Приварський не мав права погоджувати відпустку начальнику управління водних ресурсів на Рівненщині. 

Ось як це коментував Юрій Приварський:

 На мою думку, воно зрозуміло, що позов безперспективний. Бо виглядало дивно: спершу агентство саме просило погоджувати відпустки, а потім виставили претензії, чого погодили.

Нагадаємо, влітку 2017 року Юрія Приварського звільнили з РОДА через перевищення повноважень. А саме – через погодження надання відпустки очільнику обласного управління Державного агентства водних ресурсів.

 

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдений фокстер'єр

    В районі Червоної Калини був знайдений пес породи фокстер’єр з клеймом. Тому, хто...
  • Загублено ноутбук

    В маршрутному таксі №57 було загублено сумку з ноутбуком. Величезне прохання до тих, хто...
  • Загублено сумку

      В районі «Чайки» було загублено чоловічу сумку чорного кольору з...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного