ON-LINE

Прибічники Яроша у Рівному заговорили про диверсії Росії на Поліссі

вівторок, 12 вересня 2017
У Рівному заговорили про спільні навчання Білорусі та Росії

Зокрема Роман Коваль, керівник добровольчої ініціативи Яроша на Рівненщині, повідомив у соціальній мережі, що його люди готові захищати найбільш вразливе місце області.

Роман Коваль повідомив таке:

Враховуючи небезпеку вторгнення військ Російської Федерацію на територію України під час навчань «Захід 2017», згідно з розпорядженням Командувача УДА Дмитра Яроша, приведено в готовність наші підрозділи на півночі Полісся. Хочемо застерегти і попередити представників Росії, бідь-які спроби дестабілізації ситуації, і тим більше проникнення на територію України диверсійно-розвідувальних груп будуть присікатися.

Зауважимо, що активна фаза навчань у Білорусі припадає на період з 17 по 19 вересня. За сценарієм навчань на Білорусь та Росії нападають війська НАТО та місцеві католики, його представив перший заступник міністра оборони Олег Бєлоконєв на брифінгу в Мінську.

Згідно із задумом навчань, відносини між сусідніми країнами погіршилися на грунті міжнаціональних, етнічних і релігійних протиріч, а також територіальних претензій. 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на Гандзюк

    Знайдено паспорт на прізвище Гандзюк Наталія. Тому, хто загубив, прохання...
  • Знайдено посвідчення на Овдійчук

    Знайдено пенсійне посвідчення на прізвище Овдійчук Юрій. Тому, хто загубив, прохання...
  • Знайдено посвідчення на Гапончук

    Знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Гапончук Микола. Тому, хто...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного