ON-LINE

Прибічники Яроша у Рівному заговорили про диверсії Росії на Поліссі

вівторок, 12 вересня 2017
У Рівному заговорили про спільні навчання Білорусі та Росії

Зокрема Роман Коваль, керівник добровольчої ініціативи Яроша на Рівненщині, повідомив у соціальній мережі, що його люди готові захищати найбільш вразливе місце області.

Роман Коваль повідомив таке:

Враховуючи небезпеку вторгнення військ Російської Федерацію на територію України під час навчань «Захід 2017», згідно з розпорядженням Командувача УДА Дмитра Яроша, приведено в готовність наші підрозділи на півночі Полісся. Хочемо застерегти і попередити представників Росії, бідь-які спроби дестабілізації ситуації, і тим більше проникнення на територію України диверсійно-розвідувальних груп будуть присікатися.

Зауважимо, що активна фаза навчань у Білорусі припадає на період з 17 по 19 вересня. За сценарієм навчань на Білорусь та Росії нападають війська НАТО та місцеві католики, його представив перший заступник міністра оборони Олег Бєлоконєв на брифінгу в Мінську.

Згідно із задумом навчань, відносини між сусідніми країнами погіршилися на грунті міжнаціональних, етнічних і релігійних протиріч, а також територіальних претензій. 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубився спаніель

    Згубився спаніель чорно-білого окрасу. Прохання повернути загубленого улюбленця за...
  • Знайдено лабрадора

    В неділю, 24 вересня, в районі вулиці Фабричної знайдено собаку породи лабрадор чорного...
  • Загублено документи на прізвище Андрущенко

    В п’ятницю 22 вересня у Рівному було загублено чорне чоловіче портмоне. Це сталося...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного