ON-LINE

Речник патрульної поліції Рівного приструнила водія маршрутки

п'ятниця, 17 березня 2017
Адже він за кермом розмовляв по телефону

Це сталося вчора у маршрутці №65.

За словами речника патрульної поліції Рівного Оксани Юрченко, всю дорогу від кооперативного технікуму водій розмовляв по телефону: " А він що? А ти йому? І що далі? Ну.." Цю бесіду було чути на увесь салон маршрутки, в якій було повно людей, бо якраз їхали всі з роботи. Оксана Юрченко не витримала:

Виходжу на своїй зупинці і так строго: "Користування водієм під час руху транспортного засобу засобами зв'язку, не обладнаними технічними пристроями, що дозволяють вести перемови без допомоги рук - штраф 425 грн, ч.2 ст.122 КУпАП. Тому що відповідно до пункту 2.9.Д ПДР України забороняється водієві під час руху транспортного засобу користуватися засобами зв’язку, тримаючи їх у руці. Вам на ваших пасажирів зовсім наплювати?"

Реакція водія не забарилася:

Чувак з переляку трубку кинув. Дивився, як на якесь чудо. Заплатила 3 грн і вийшла. Мені здалося, що за моєю спиною мовчки аплодували всі пасажири маршрутки.

Цією історією Оксана Юрченко поділилася у соцмережі Фейсбук, назвавши своє повідомлення "професійні деформації". Адже пояснила,  

Я часто спостерігаю, як мої колеги навіть в позаробочий час і не на службі намагаються вплинути на порядок чи стан речей. Каже лейтенант поліції Іванна, що ледве стримує себе, щоб не зробити зауваження, навіть коли вона не по формі гуляє по парку з дитиною. Про те, як патрульні рятують людей, котів, собак під час відпусток і вихідних писано-переписано. Їду учора з шефом у справах, він через скло водію: "425 грн! Ага! Слухавку покладіть! Договоритесь зараз!"

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено ключі

    В районі Бармаковелю знайдено зв’язку ключів. Тому, хто загубив, прохання...
  • Загублено документи на Дудій

    В районі вулиці Кн. Романа було загублено  документи на прізвище Дудій...
  • ДОПОМОГА

    Величезне прохання до всіх небайдужих людей, приєднатись до збору коштів для Даринки...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного