ON-LINE

Понад вісім тисяч клієнтів рівненського ЦНАПу чекають на закордонний паспорт

вівторок, 13 березня 2018
Ажіотаж не вщухає

Досі не вщухає ажіотаж у Рівненському ЦНАПі навколо закордонних паспортів. Нині реєстрація на заповнення документів на отримання паспорта закордонного зразка працює стабільно, однак на повну потужність, каже керівник ЦНАПу Юлія Шигорєва:

Попередня реєстрація відкривається кожного дня. У нас є шість автоматизованих робочих місць. П’ять – приймають документи і одне видає паспорти. Максимум за день ми можемо обслугувати 250-300 людей. Ажіотаж не зник, і наші працівники досі навантажені роботою. Термінові закорднонні паспорти ми видаємо нині без затримок, а ось звичайні через навантаження не завжди вчасно.

З червня минулого року, коли у ЦНАПі відкрився сектор паспортних послуг, ним скористалися майже 82 тисячі осіб. З них 22,5 тисячі подали заяви на отримання паспортів для виїзду закордон і майже 14 тисяч вже отримали свої документи. Лишилося понад 8,5 тисяч.

Юлія Шигорєва додає, що користуються послугами ЦНАПу також мешканці області. Крім того, центр надання адмінпослуг зобов’язаний обслуговувати усіх громадян України.

Нагадаємо, що попередня реєстрація на прийом документів для виготовлення закордонного паспорта працює в ЦНАПі вже майже місяць. Вона відновилася 14-го лютого. До цього кілька тижнів у ЦНАПі не приймали документів через велику кількість бажаючих отримати паспорт.

Слідкуй за нашими новинами у  Telegram

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено документи дитини з багатодітної родини

    Напередодні у маршрутному таксі №49 знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї на...
  • Знайдено лайку

    Знайдено собаку породи лайка. З обірваним повідком, ошийник шлея, дружелюбний. Район ліній...
  • Загублено квадрокоптер

    Увага! 9 серпня було загублено квадрокоптер. Прохання повернути за винагороду.   ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного