ON-LINE

Помер відомий дизайнер (ФОТО)

середа, 11 липня 2018
Карло Бенеттона не стало на 75-му році життя

Карло Бенеттон

На 75-му році життя не стало одного із засновників відомого модного бренду одягу United Colors of Benetton - Карло Бенеттона. Він помер від раку в італійському місті Тревізо. 

Карло Бенеттон був наймолодшим із чотирьох засновників компанії, серед яких - його брати Лучано і Джильберто, а також сестра Джуліана. Карло був віце-президентом компанії.

Бренд Benetton заснували в 1965 році в комуні Понцано-Венето. Тоді ж відкрили перший магазин в Італії. Ще через 4 роки компанія вийшла на міжнародний ринок, і змогла відкрити магазин в Парижі. Крамниці в Нью-Йорку й Токіо запрацювали на початку 1980-х років.

Родина Бенеттон

Що стосується старшого брата Карло, Лучано Бенеттона, то зараз йому 83 роки. Останнім часом він практично не брав участі в управлінні брендом, а лише спостерігав за процесом.

Єдина сестра Карло - Джуліана Бенеттон - відповідає за розробку нових колекцій одягу і координує лінії продукції. Буквально два дні тому їй виповнився 81 рік.

Ще одному брату Карло 77 років. Джильберто Бенеттон - голова правління модного дому, він також контролює інвестиції компанії.

Сім'я Бенеттон завжди робила велику ставку на маркетинг - марка прославилася насамперед завдяки скандальним рекламним кампаніям. Так, у 1991 році вийшов рекламний постер, на якому афроамериканка і європейка разом тримають на руках азіатську дівчинку і вкриваються одним пледом, звісно, від Benetton. В той час суспільство було менш толерантним, ніж сьогодні, і маленька дівчинка стала символом проблем із усиновленням дітей у всій Європі. Але мета була досягнута - люди заговорили.

Крім цієї, марка випустила більше 10 кампаній, які зачіпали гострі соціальні питання, деякі постери навіть забороняли в ряді консервативних країн, побоюючись заворушень.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено документи дитини з багатодітної родини

    Напередодні у маршрутному таксі №49 знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї на...
  • Знайдено лайку

    Знайдено собаку породи лайка. З обірваним повідком, ошийник шлея, дружелюбний. Район ліній...
  • Загублено квадрокоптер

    Увага! 9 серпня було загублено квадрокоптер. Прохання повернути за винагороду.   ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного