ON-LINE

На ремонт рівненського пологового грошей не дали. Чому?

вівторок, 16 травня 2017
Причини пояснив голова бюджетної комісії Рівнеради. Йдеться саме про внутрішній ремонт
Фото з архіву Радіо Трек

Депутати Рівнеради висловлюються за ремонт пологового будинку. Із такою пропозицією під час сесії виступив Олександр Курсик.

Він звернувся до своїх колег-депутатів із проханням акумулювати кошти, і при наступному розподілі перевиконання бюджету – за підсумками півріччя – виділити суму, яка необхідна для того, що б цілком і у повному обсязі відремонтувати приміщення всередині.

Але, як виявляється, хоч це ідея і хороша, утім втілити її не так лекго.

Адже, до того часу у пологовому необхідно завершити заходи з утеплення – нині там встановлюють вікна, а після цього необхідно буде утеплити фасад для зменшення використання газу – повідомив кореспонденту Радіо Трек голова бюджетної комісії Олег Карпяк.

Уже є проект і кошторис. Тож поки ці роботи не завершать - депутати не можуть погодити виділення грошей на інші роботи, пояснює Олег Карпяк:

- Наскільки я володію інформацією, ми виділили гроші раніше на цей пологовий на заміну вікон. Там відкрита декларація (не закінчені роботи, - ред..). Не можна робити кілька капітальних ремонтів, поки не завершений один. Але там  і другий проект. На пологовий будинок розроблений проект на утеплення і по термомодернізації. Тому, в пологовий будинок ми вкладаємо гроші, але поетапно. Я думаю, що наступного року ми почнемо його утепляти і зменшувати споживання газу- і це логічно, тому що в нас є проект і кошторис, ми на це кошти вже витратили.   

Між тим, депутати на сьогоднішній сесії виділили 200 тисяч на капремонт ліфтів у дитячій поліклініці №3, що на Ювілейному. І ще 45 тисяч – на придбання меблів медичного призначення у дитячу міську лікарню.

А у центральній міській лікарні утеплять терапевтичний корпус. На це витратять 850 тисяч гривень.

Ілона Радзівіл Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено номерний знак

    Знайдено номерний знак ВК 50 33 ХТ Власник номерного знаку може телефонувати ...
  • Зникла такса чорного окрасу

    В районі Червоних гір у вівторок 22 травня зникла собака породи такса. Ймовірно пес вирушив у...
  • Знайдений автомобільний номерний знак

    Знайдено номерний знак ВК 74-03 ВХ. Відтак, якщо Ви власник цього номеру,   ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного