ON-LINE

Поліцейські Рівненщини поповнили свої ряди вірними українському народові (ФОТО)

п'ятниця, 21 квітня 2017
Молоді офіцери вже склали присягу

 

Молоді поліцейські, які впродовж трьох місяців проходи навчання на базі вищого професійного училища ДПО, учора, 20 квітня, склали Присягу на вірність українському народові. Вже сьогодні вони приступили до служби у підрозділах поліції Рівненської області.

Відбір поліцейських на посади поліцейських секторів реагування патрульної поліції проходив у сім етапів. Перший — прийом анкет від охочих проходити службу у лавах поліції тривав впродовж місяця з вересня минулого року. Після цього відбувалися практичні етапи відбору, де кандидати доводити свою професійну придатність.

18 осіб, які успішно склали тестування, іспити з фізичної підготовки та пройшли медичне обстеження і співбесіду, розпочали професійне навчання.


Привітати молодих правоохоронців з успішним завершенням навчання завітав начальник відділу професійного навчання ГУ НП в Рівненській області Андрій Шевчук:

Із цього дня розпочинається ваша служба громадянам України. Вашим головним завданням є відповідати довірі і сподіванням суспільства на нову поліцію.

Молоді офіцери приступили до виконання службових обов’язків у Рівненському, Варашівському, Зарічненському, Володимирецькому, Гощанському, Березнівському, Рокитнівському, Дубенському районах області.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено золоту сережку

    В Кам'яногірську, район масиву Борківський - знайдено золоту сережку. Хто згубив,...
  • Втрачено пакунок з речами

    В неділю ввечері 18-го червня, можливо в таксі, був втрачений маленький пакунок з цінними...
  • Втрачено рюкзак

    Втрачено великий камуфляжний рюкзак зі спортивним інвентарем для боксу (шолом, рукавички)....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного