ON-LINE

Поліцейські Рівненщини поповнили свої ряди вірними українському народові (ФОТО)

п'ятниця, 21 квітня 2017
Молоді офіцери вже склали присягу

 

Молоді поліцейські, які впродовж трьох місяців проходи навчання на базі вищого професійного училища ДПО, учора, 20 квітня, склали Присягу на вірність українському народові. Вже сьогодні вони приступили до служби у підрозділах поліції Рівненської області.

Відбір поліцейських на посади поліцейських секторів реагування патрульної поліції проходив у сім етапів. Перший — прийом анкет від охочих проходити службу у лавах поліції тривав впродовж місяця з вересня минулого року. Після цього відбувалися практичні етапи відбору, де кандидати доводити свою професійну придатність.

18 осіб, які успішно склали тестування, іспити з фізичної підготовки та пройшли медичне обстеження і співбесіду, розпочали професійне навчання.


Привітати молодих правоохоронців з успішним завершенням навчання завітав начальник відділу професійного навчання ГУ НП в Рівненській області Андрій Шевчук:

Із цього дня розпочинається ваша служба громадянам України. Вашим головним завданням є відповідати довірі і сподіванням суспільства на нову поліцію.

Молоді офіцери приступили до виконання службових обов’язків у Рівненському, Варашівському, Зарічненському, Володимирецькому, Гощанському, Березнівському, Рокитнівському, Дубенському районах області.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Благодійний матч

    У Рівне повертається футбол! 28 травня о 17:00 на поле стадіону Авангард вийдуть збірні...
  • Загублено документи на Ющук

    Загублено барсетку з документами на прізвище Василь та Ігор Ющук, а також техпаспорт на...
  • Загублений паспорт

    Загублено паспорт на прізвище Єгоров Владислав. Прохання повернути за...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного