ON-LINE

Під керівником Рівненського пологового будинку захиталося крісло?

вівторок, 16 травня 2017
Певні зауваження до роботи Сергія Сулімовського є - підтвердив начальник міського управління охорони здоров’я

В соцмережах активно обговорюється питання можливої заміни головного лікаря Рівненського міського пологового будинку.

Зокрема журналіст Юрій Дюг написав, що Сергій Сулімовський може позбутися посади через те, що не спрацювався з новим керівником управління охорони здоров’я міста Віктором Іськівим.

Тут сорока на хвості принесла, що у Рівному хочуть звільнити головного лікаря Рівненського міського пологового будинку Сергія Сулімовського. Точніше, хочуть щоб сам написав заяву на звільнення. Мовляв, не спрацювався він з новим начальником міського управління охорони здоров'я Віктором Іськівим.

 

Головний чиновник від медицини Рівного підтвердив прискіпливу увагу до головного лікаря пологового будинку на вул.Медичній, зокрема через питання щодо господарської діяльності у закладі.

Віктор Іськів

Віктор Іськів послався на нещодавні скарги на стан санвузлів і самого пологового у соцмережах. Проте, каже, поки що це лише на стадії розмов, а поняття "не спрацювалися" відкинув.

Особистого конфлікту, принаймні з мого боку, немає.Рішення щодо цього жодні не прийняті і чи будуть вони прийняті - також сказати не можу. Але розмови про це ведуться.

Також Віктор Іськів зауважив, що до роботи керівників інших медустанов Рівного у нього претензій немає. Тож і про кадрові заміни інших головних лікарів управлінням не розглядаються.

Сергій Сулімовський

На сьогоднішньому засіданні Рівненської міської ради було вирішено: за результами наступного перерозподілу коштів від перевиконання бюджету таки виділити гроші на ремонт пологового і закрити це питання. Орієнтовно наступний перерозподіл має відбутися за результатами півріччя.

Адже раніше в інтерв’ю Радіо Трек головний лікар міського пологового будинку Сергій Сулімовський пояснив, що кошти на ремонт медзакладу (близько одного мільйона гривень) пообіцяли виділити депутати міської ради. Але так цього і не зробили. Цим Сулімовський і пояснював неідеальний стан деяких приміщень медзакладу.

Додамо також, що управління охорони здоров’я розглядає можливість переведення частини медперсоналу з акушерсько-гінекологічного відділення на вул. Драгоманова (Центр ПМСД "Центральний") у міський пологовий будинок.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубилася такса

    Ще 23 грудня згубилася такса коричневого окрасу. Прохання повернути загубленого...
  • Знайдено сережку

    В драмтеатрі було знайдено  золоту сережку. Тому, хто загубив цю річ, може забрати...
  • Згубився бігль

    В районі вулиці Дворецька згубилася собака породи бігль з нашийником. Прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного