Переможний гол у столиці гравець «Вереса» присвятив синові

Далі – 1/8 Кубка України

Відігравши увесь другий тайм у чисельній меншості «Верес» зумів обіграти «Оболонь» у столиці й крокує далі у Кубку України. Зустріч «Оболонь» - «Верес» завершилась рахунком - 0:1 (0:0).

Один із героїв поєдинку й автор переможного голу Михайло Шестаков поділився емоціями від гри проти «Оболоні»:

- Це був справжній кубковий матч. Команда Vbet ліги грала проти однієї з найкращих команд Першої ліги. Обидві команди серйозно налаштовувалися на цей матч. Ми знали, що сьогодні буде дуже непросто.

Можливо, ми не найкраще розпочали цю гру. Оболонь діяла більш впевнено. Але я був впевнений, що все завершиться добре для нас.

Переді мною ставили завдання чіплятися за м'яч, максимально використовувати вільні зони і забити гол. У моменті із забитим голом грав на випередження із суперником - прокинув м'яча у вільну зону і заробив пенальті.

Не забив пенальті? Таке буває. Воротар відбив, я добив. Головне, що м'яч у сітці.

Перед цим матчем дружина подарувала мені сина. Хочу присвятити цей гол йому. Тому дуже радий, що забив.

У пресслужбі «Вереса» також цитують головного тренера «Вереса» Юрія Вірта:

- Головне у Кубку - результат. Ми йдемо далі. Сьогодні була справді кубкова гра: з вилученням та пенальті. З великою кількістю боротьби.

Найголовніше, що ми цю боротьбу не програли, хоча більше тайму провели удесятьох.

Футболісти дуже грамотно відіграли. По перерві «Оболонь» не мала стовідсоткових моментів.

А от з ким зіграють рівняни у 1/8 фіналу Кубка України дізнаємось завтра, 24 вересня, о 12 годині.