ON-LINE

«Перемога»: виробництво сільського господарства на Рівненщині збільшилося на 1%

п'ятниця, 04 травня 2018
Наша область восьма в рейтингу

Обсяги випуску сільськогосподарської продукції на Рівненщині зросли аж на 1%. Це дані за перший квартал 2018 року у порівнянні з 2017 роком. В загальному по Україні с/г виробництво впало на 0,5%.

Мінагрополітики поставило Рівненщину на 8 місце за обсягами зростання виробництва АПК

Найбільш продуктивною протягом перших трьох місяців була Березнівщина, яка перевершила свій торішній показник більш ніж удвічі.

Докладніше про райони, які опинилися згори та знизу рейтингу виробництва с/г продукції розповісь заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко:

В шести районах забезпечено збільшення сільгоспвиробництва найбільш суттєво. Дуже тішить, що це один із поліських районів – Березнівський.

 

Крім того, зростання показали Рівненський і Костопільський райони. Разом з тим по окремих районах, в тому числі і класичних наших сільськогосподарських, ми маємо спад. Найбільший він в Демидівському, а також Володимирецькому районах.

За словами керівництва Демидівського району, селяни стали тримати менше свійських тварин, тому виробництво м’яса зменшилося наполовину.

Для цих районів керівництво області наголосило, що нині держава ввела цілу низку заходів для розвитку АПК. Зокрема – аграрні розписки та виплати на утримання телят.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено документ на ім'я Замай Олександр

    Слухачі Радіо Трек повідомляють, що знайдено посвідчення члена ВОУ АТО, видане на ім'я...
  • У Рівному зникла собака породи німецька вівчарка

    Сьогодні, близько 15-00 в районі ТРЦ «Екватор» зникла собака, породи німецька...
  • Знайдено собаку

    Поблизу с. Бармаки знайшли  собаку, метис німецької вівчарки. Темний окрас. ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного