ON-LINE

Перекриття залізничних колій пенсіонерами не буде? Депутати Рівного розбиралися з поїздами

четвер, 17 травня 2018
Йдеться про дизель-потяги, якими рівненські пенсіонери безплатно їздять до своїх дач у масив Кам’яногірськ Костопільського району

Фото з сайту "Голосно"

Віднедавна Львівська залізниця скасувала вранішній та вечірній поїзди «Здолубнів-Сарни» та «Удрицьк-Здолбунів». Рівненські пенсіонери через це погрожували перекрити залізничні колії. А зі Львівської залізниці пояснювали, що поїзди – на ремонті, а замінити їх на нові немає можливості, бо ні держава, ні місцева влада не компенсує їм витрати на перевезення пільговиків.

Сьогодні цю проблему на сесії міськради Рівного порушила депутат Ганна Іванова. На це депутат міськради і голова Рівненської облдержадміністрації Олексій  Муляренко пояснив, що, за словами начальника залізниці,

поїзди не їздять через технічні причини, але вже в суботу відновлять рух.

Муляренко також зауважив, що залізниці треба відшкодовувати гроші за перевезення пенсіонерів з міського бюджету. Але міський голова Рівного Володимир Хомко з ним не погодився, пояснив, що це, згідно із законодавством, має робити держава. Втім, таки доручив вивчити це питання бюджетній комісії міськради.

До речі, за словами Олексія Муляренка, у 2016 році за перевезення пільговиків залізниці компенсували 400 тисяч гривень. А торік і цього року компенсації не було. А заступник міського голови Сергій Васильчук додав, що щороку бюджет дає залізниці 3 мільйони гривень.

Саме на таку суму Рівнерада надала пільгу Укрзалізниці, встановлюючи земельний податок. 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено документ на ім'я Замай Олександр

    Слухачі Радіо Трек повідомляють, що знайдено посвідчення члена ВОУ АТО, видане на ім'я...
  • У Рівному зникла собака породи німецька вівчарка

    Сьогодні, близько 15-00 в районі ТРЦ «Екватор» зникла собака, породи німецька...
  • Знайдено собаку

    Поблизу с. Бармаки знайшли  собаку, метис німецької вівчарки. Темний окрас. ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного