ON-LINE

Оголошені номінанти на «Оскар 2018»

вівторок, 23 січня 2018
Церемонія вручення відбудеться 4 березня

У Лос-Анджелесі оголосили список номінантів на «Оскар 2018». Ось так виглядає список тих, хто невдовзі боротиметься за найпрестижнішу премію кіноіндустрії:

Найкращий фільм

  • "Називай мене своїм ім'ям" (Call Me by Your Name)
  • "Темні часи" (Darkest Hour)   "Дюнкерк" (Dunkirk)
  • "Геть!" (Get Out)
  • "Леді Берд" (Lady Bird)
  • "Примарна нитка" (Phantom Thread)
  • "Секретне досьє" (The Post)
  • "Форма води" (The Shape of Water)
  • "Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі" (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)    

 

Найкраща чоловіча роль

  • Тімоті Шаламе, "Називай мене своїм ім'ям" (Call Me by Your Name)
  • Деніел Дей-Льюїс, "Примарна нитка" (Phantom Thread)
  • Деніел Калуя, "Геть" (Get Out)
  • Гарі Олдман, "Темні часи" (Darkest Hour)
  • Дензел Вашингтон, "Роман Ізраел, Esq." (Roman J. Israel, Esq.)

 

Найкраща жіноча роль

  • Саллі Хокінс, "Форма води" (The Shape of Water)
  • Френсіс Макдорманд, "Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі" (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)
  • Марго Роббі, "Тоня проти всіх" (I, Tonya)
  • Сірша Ронан, "Леді Берд" (Lady Bird)
  • Меріл Стріп, "Секретне досьє" (The Post) 
     

Найкраща чоловіча роль другого плану

  • Віллем Дефо, "Проект" Флорида "(The Florida Project)
  • Вуді Харрельсон, "Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі" (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)
  • Річард Дженкінс, "Форма води" (The Shape of Water)
  • Крістофер Пламмер, "Всі гроші світу"
  • Сем Роквелл, "Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі" (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)  

 

Найкраща жіноча роль другого плану

  • Мері Джей Блайдж, Ферма "Мадбаунд" (Mudbound)
  • Еллісон Дженні, "Тоня проти всіх" (I, Tonya)
  • Лорі Меткаф, "Леді Берд" (Lady Bird)
  • Леслі Менвілл, "Примарна нитка" (Phantom Thread)
  • Октавія Спенсер, "Форма води" (The Shape of Water)    

 

Найкращий режисер

  • Крістофер Нолан, "Дюнкерк" (Dunkirk)
  • Джордан Піл, "Геть" (Get Out)
  • Грета Гервіг, "Леді Берд" (Lady Bird)
  • Пол Томас Андерсон, "Примарна нитка" (Phantom Thread)
  • Гільєрмо дель Торо, "Форма води" (The Shape of Water)    

 

Найкращий оригінальний сценарій

  • "Дюнкерк" (Dunkirk)
  • "Примарна нитка" (Phantom Thread)
  • "Форма води" (The Shape of Water)
  • "Зоряні війни: Останні джедаї" (Star Wars: The Last Jedi)
  • "Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі" (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)    

 

Найкраща робота оператора

  • "Той, що біжить по лезу 2049" (Blade Runner: 2049)
  • "Темні часи" (Darkest Hour)
  • "Дюнкерк" (Dunkirk)
  • Ферма "Мадбаунд" (Mudbound)
  • "Форма води" (The Shape of Water)    

 

Найкращий монтаж

  • "Малюк на драйві" (Baby Driver)
  • "Дюнкерк" (Dunkirk)
  • "Тоня проти всіх" (I, Tonya)
  • "Форма води" (The Shape of Water)
  • "Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі" (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)

 

Найкращий монтаж звуку

  • "Малюк на драйві" (Baby Driver)
  • "Той, що біжить по лезу 2049" (Blade Runner: 2049)
  • "Дюнкерк" (Dunkirk)
  • "Форма води" (The Shape of Water)
  • "Зоряні війни: Останні джедаї" (Star Wars: The Last Jedi)

 

Найкраще зведення звуку

  • "Малюк на драйві" (Baby Driver)
  • "Той, що біжить по лезоу 2049" (Blade Runner: 2049)
  • "Дюнкерк" (Dunkirk)
  • "Форма води" (The Shape of Water)
  • "Зоряні війни: Останні джедаї" (Star Wars: The Last Jedi)

 

Найкращий дизайн костюмів

  • "Красуня і чудовисько" (Beauty and the Beast)
  • "Темні часи" (Darkest Hour)
  • "Примарна нитка" (Phantom Thread)
  • "Форма води" (The Shape of Water)
  • "Вікторія і Абдул" (Victoria & Abdul)

 

Найкращі візуальні ефекти

  • "Той, що біжить по лезу 2049"
  • "Вартові галактики 2"
  • "Kong: Острів черепа"
  • "Зоряні війни: останні джедаї"
  • "Планета мавп: війна"

 

Найкращий грим і зачіски

  • "Темні часи"
  • "Вікторія і Абдул"
  • "Диво"

 

Найкращий фільм іноземною мовою

  • A Fantastic Woman (Chile)
  • The Insult (Lebanon)
  • Loveless (Russia)
  • Body and Soul (Hungary)
  • The Square (Sweden)

 

Найкраща робота художника-постановника

  • "Красуня та Чудовисько"
  • "Той, що біжить лезом: 2049"
  • "Темні часи"
  • "Дюнкерк" (Dunkirk)
  • "Форма води" (The Shape of Water)

 

Найкращий анімаційний фільм

  • "Бебі-бос"
  • "Годувальниці"
  • "Таємниця Коко"
  • "Фердинанд"
  • "Ван Гог. З любов'ю, Вінсент"

 

Найкраща пісня

  • Mighty river, "Ферма" Мадбаунд "(Mudbound)
  • Mystery of love, "Клич мене своїм ім'ям" (Call Me by Your Name)
  •  Remember me - "Таємниця Коко" (Coco)
  • Stand up for something - "Маршалл"
  • This is me - "Найвеличніший шоумен"

 

Найкращий саундтрек

  • "Дюнкерк"
  • "Примарна нитка"
  • "Форма води"
  • "Зоряні війни: Останні джедаї"
  • "Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі"

 

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на Ющук

    Загублено барсетку з документами на прізвище Василь та Ігор Ющук, а також техпаспорт на...
  • Загублений паспорт

    Загублено паспорт на прізвище Єгоров Владислав. Прохання повернути за...
  • Загублений студквиток

    Загублений студентський квиток виданий на прізвище Трохимчук Сергій. Прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного