ON-LINE

Новий рік у Рівному відзначали баскетболісти

вівторок, 03 січня 2017
Кращі серед кращих отримали нагороди

Сьогодні в Обласній дитячо-юнацькій спортивній школі пройшло свято баскетболу. На заході були присутні дитячі спортивні команди 2001–2006 років, а також їх тренери. Найкращі гравці отримали нагороди.

Кубки та грамоти вручили заступник голови Рівненської облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко, начальник управління освіти Григорій Таргонський та начальник управління у справах молоді та спорту Віталій Ліпський. Кращим гравцем команди 2001 року народження став Шеметов Ілля.

Це ще один мій стимул для тренувань, щоб стати чемпіонами всеукраїнської юнацької чемпіонської ліги. Останній тур, коли ми грали проти Черкас, мені сподобалось, як я грав. Особливо, як я стояв в захисті та мотивував це робити своїх колег.

Я вважаю, що у баскетболі найголовніше - це захист.  

Між церемоніями нагородження команди змагалися між собою в різноманітних конкурсах. Після ігор усім дітлахам вручали подарунки від Святого Миколая. Серед тренерів також відзначили найкращих. Наставником 2016 року став Валерій Жартун – тренер юніорської збірної України. Зі свята почався новий баскетбольний сезон 2017.

Кращий тренер 2016 року Валерій Жартун допомагає начальнику управління освіти РОДА вручати подарунки юним баскедболісткам
Влад Пєрязєв Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено золоту сережку

    В Кам'яногірську, район масиву Борківський - знайдено золоту сережку. Хто згубив,...
  • Втрачено пакунок з речами

    В неділю ввечері 18-го червня, можливо в таксі, був втрачений маленький пакунок з цінними...
  • Втрачено рюкзак

    Втрачено великий камуфляжний рюкзак зі спортивним інвентарем для боксу (шолом, рукавички)....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного