ON-LINE

Новою «дівчиною Бонда» може стати Кара Делевінь

понеділок, 24 липня 2017
Кар’єра британської моделі стрімко розвивається

Кар'єра британської моделі Кари Делевінь після появи в «Загоні самогубців» стрімко розвивається. Дівчину нині можна побачити в одній з головних ролей в блокбастері Люка Бессона «Валеріан і Місто тисячі планет», на 2018 рік у Кари заплановано ще два фільми, а потім, за чутками, вона може приєднатися до бондіани як нова«дівчина Бонда» і скласти компанію Деніелу Крейгу, який все-таки повернувся у франшизу.

З чуток, саме 24-річна модель - основна фаворитка на «почесний пост» героїні, яка буде супроводжувати Бонда в новому (і, до речі, ювілейному, 25-му за рахунком) фільмі. А найцікавіше полягає в тому, що за допомогою Кари та її яскравої індивідуальності сценаристи бондіани збираються зруйнувати сформований стереотип про «дівчину Бонда» і зробити героїню абсолютно рівною знаменитому супершпигуну.

Її спопеляючий погляд і вміння бути різною дають їй велику перевагу. Вона зможе зіграти затяту шпигунку, яка працює в парі з головним героєм. Дівчина Бонда остаточно перестане бути банальною «цукеркою» і надиратиме всім дупи, - стверджують інсайдери.

До Кари Делевінь «дівчат Бонда» грали такі відомі актриси як Геллі Беррі, Деніз Річардс, Єва Грін, Ольга Куриленко та, в останньому на сьогодні фільмі про Бонда, навіть Моніка Беллуччі.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублений автомобільний номерний знак

    Увага! Ще в неділю, близько 14:00 години в районі вулиці Чорновола було загублено...
  • Згубився бігль

    В районі вулиці Дворецька згубилася собака породи бігль з нашийником. Прохання...
  • Загублено документи на Бідюк

    Загублено сумку з документами на прізвище Бідюк Тетяна. Велике прохання повернути...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного