ON-LINE

Незвичайні пацієнти перинатального центру: мама народила трійню, а іншу жінку «кесаритимуть»...усьоме

вівторок, 08 серпня 2017
Подібні випадки у Рівненському перинатальному центрі не рідкість

ВІктор Дрозд під час операції

20-річна дружина АТОвця Юрія Трофимчука народила трійню в Рівненському перинатальному центрі. Пара мешкає в селі Іванів, Дубенського району. Сьогодні дітей на 33-му тижні вагітності дістали за допомогою кесаревого розтину, розповідає головний лікар центру Вікторія Єнікеєва, яка приймала пологи:

Сьогодні потрібно було її розродити, адже покази були ургентні (терміновий, критичний стан, - ред.). Зробили їй кесарський розтин, адже по-перше в дівчини була трійня, а по-друге перша дитина лежала поперек.  

Це не єдиний примітний випадок в перинатальному центрі, зазначила головний лікар, адже сюди надходять вагітні, яким потрібні особливі умови при народженні.

Так, невдовзі лікарі центру робитимуть кесарів розтин жінці, яка народжує таким чином….всьоме! Вікторія Єнікеєва каже, що раніше після двох оперувань законодавство забороняло подальші зачаття дитини, а пацієнта стерилізували. Втім зараз це можна робити лише за згодою людини.

А на минулому тижні в центрі народилася дитина зростом 60 сантиметрів. За оцінками лікарів, це аномальні розміри при народженні. Зазначиму, що у 2005-му в Україні народилося дитя зростом 65 см. Втім вага дитини становила 7,5 кілограмів, напротивагу 4,5 кг рівненської рекордсменки. Тоді ця новина розлетілася по Європі.

Примітно, що рівненська матуся вирішила народити природнім способом, без оперативного втручання. Пологи пройшли успішно.

Все ж головним контингентом центру є передчасно народжені діти.

Так, місяць тому медики перинатального центру допомогли розродити маля вагою 530 грамів. Наразі дитина перебуває під наглядом медиків. Напередодні її передали в дитячу області лікарню.

 

Влад Пєрязєв Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубився бігль

    В районі вулиці Дворецька згубилася собака породи бігль з нашийником. Прохання...
  • Загублено документи на Бідюк

    Загублено сумку з документами на прізвище Бідюк Тетяна. Велике прохання повернути...
  • Загублено документи на Кравчук

    В районі вулиці 16 Липня було загублено жіночу сумку з речами та документами на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного