ON-LINE

«Непотрібний» дуобус та релігійний скандал: на що скаржаться пасажири громадського транспорту Рівного

понеділок, 19 грудня 2016
До комісії з питань транспорту та зв’язків часто надходять скарги від користувачів громадського транспорту

Зокрема, цього тижня члени комісії розглядали три найрезонансніші випадки.

Одним із них стала ситуація, коли молоду маму з дитиною ледь не затиснуло дверима тролейбуса. Сталося це 15 грудня в тролейбусі № 165, що їхав за марштрутом №10.

Ще одна конфліктна ситуація сталася в маршрутному таксі №34, в районі зоопарку в четвер після обіду. Зі скаргою звернулася літня жінка, вказавши на те, що нібито водій її обзивав. На засідання комісії викликали того ж таки водія та попросили пояснити ситуацію. Василь Орешко розповідає, що сварка виникла чере з те, що водій зупинився для того, аби підібрати пасажирку, задалеко, що розлютило останню. Це він і пояснює:

Каже до мене «Ви не любите пенсіонерів, бо ви не хочете брати їх». А я відповів, що хочу, бо ж таки зупинився. І вона почала про те, що Бог все бачить.

Ще один випадок пов’язаний з новим дуобусом. Жінка поскаржилася, що водій не спустив пандус, для того, аби вона змогла заїхати в салон з дитячою коляскою. Також він припаркувався далеко від тротуару, тому потрапити в салон з дитиною у візочку було фактично неможливо. Як зазначила сама жінка в електронному зверненні: «то навіщо такий дуобус?».

Щодо всіх випадків комісія пообіцяла вжити заходи, а представників підприємств-перевізників провести профілактичні бесіди з водіями.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубилася ши-цу

    В районі Північного згубилася  собака породи ши-цу чорного окрасу! Прохання...
  • Документи

    Втрачено військовий квиток та свідоцтво учасника АТО, видані на прізвище Калюжинський...
  • Знайдено собаку

    Увага тому, хто загубив собаку ! У дворі на вул. Млинівська 41 вже декілька ночей спить...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного