Неперевірені на туберкульоз що виявила прокуратура Рівненщини у вязницях і СІЗО
ON-LINE

Неперевірені на туберкульоз: що виявила прокуратура Рівненщини у в'язницях і СІЗО

субота, 12 травня 2018
Серед порушень медичного законодавства

Нині на Рівненщині прокуратура разом із фахівцями охорони здоров’я перевіряє заклади позбавлення волі на якість медичного обслуговування. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненщини:

Перевірки показали, що стан медичного забезпечення в’язнів не відповідає вимогам законодавства, окремі медичні частини не забезпечені необхідним обладнанням, ще низка – потребує фахівців.

До прикладу, в «Городищенській виправній колонії (№ 96)» медична частина не укомплектована лікарями: терапевтом, психіатром, офтальмологом та фельдшером.

Також на момент перевірки виявлено 6 засуджених, що не пройшли торік обов’язковий профілактичний медичний огляд на туберкульоз, що є порушенням вимог Закону України «Про протидію захворювання на туберкульоз».

Завдяки втручанню прокуратури у лютому цього року пройшли флюорообстеження понад 4 сотні засуджених, які утримуються у «Катеринівській виправній колонії (№ 46)».

Перевірка виявила, що адміністрацією цієї колонії вкотре не забезпечується проведення для засуджених регулярних флюорографічних обстежень у зв’язку з відсутністю відповідної медтехніки.

Порушення виявилися в установах виконання покарань, в т.ч. у «Рівненському слідчому ізоляторі», також виявлялися порушення законів.

Йдеться про зберігання ліків з терміном придатності, що закінчився, а також незнезаражування виробів медичного призначення.

Засудженні не проходили перевірки перед роботою у харчоблоках. Автомобілі не забезпечували аптечками.

Всього ж за результатами проведених у квітні 2018 року перевірок органи прокуратури Рівненщини внесли керівникам установ виконання покарань та попереднього ув’язнення 6 вказівок про усунення порушень медичного забезпечення затриманих, ув’язнених та засуджених.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

 • Загублено квадрокоптер

  Увага! 9 серпня було загублено квадрокоптер. Прохання повернути за винагороду.   ...
 • Знайдено курцхаара

  Увага тому, хто загубив собаку породи курцхаар!

   

 • Знайдено мобільний телефон

  В районі парку Хімік, був знайдений мобільний телефон Самсунг. Власника прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного