ON-LINE

Не «Вересом» єдиним: у Рівному «народився» баскетбольний клуб (ФОТО)

середа, 05 липня 2017
Його президент - дворазовий чемпіон кубка Європи

Сьогодні в нашому місті «народився» баскетбольний клуб «Рівне», на який покладають розвиток цього виду спорту в області. До нього увійдуть рівненська жіноча команда «Сузір’я» та чоловіча - «Пульсар».

Це найвідоміші колективи міста.

Президентом клубу став відомий баскетболіст Сергій Ліщук – гравець іспанської команди «Валенсія» та дворазовий чемпіон кубка Європи.

Над створенням рівненського баскетбольного осередку керівництво області почало працювати ще рік тому. Протягом цього часу вдалося створити міську федерацію баскетболу, а головне - розпочати розвиток БК «Рівне». Тепер на нього покладають великі надії щодо внеску в спортивне життя на Рівненщини, розповідає президент клубу Сергій Ліщук:

Це дуже важливо зрозуміти, що ми не створюємо одну команду, яка гратиме та приноситиме перемоги. Ми плануємо цілий комплекс послуг з розвитку баскетболу.

 

Жіноча команда так і продовжуватиме грати в супер-лізі. Також планується створити клуб першої ліги, де гратимуть діти – випускники ДЮСШ, які матимуть другий шанс попрацювати над собою та поповнити ряди БК «Рівне».

Також планується розвивати аматорський і ветеранський баскетбол.

Наразі в клубу немає ні місця для тренувань, ні офіційних джерел фінансування, однак влада міста та області має вже досить планів для розвитку клубу.

Зокрема в місті будуватимуть спортивні майданчики для гри в баскетбол. Один цього року планують відкрити в парку Шевченка, розповів секретар міськради Сергій Паладійчук.

Президент «Сузір’я» Микола Пікула зазначив, що цього недостатньо й командам потрібне професійне місце для тренувань.

Серед можливих варіантів - поки що недобудова на вулиці Макарова, а також проект від литовців.

Однак, зазначає очільник жіночої команди, реалізація проекту коштує більше, ніж реконструкція «Авангарду», а це понад сто мільйонів гривень.

В загальному новостворений клуб працює над шляхами отримання коштів на власне існування, однак, каже президент БК "Рівне", можливих спонсорів поки не розкриватимуть. 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на Ющук

    Загублено барсетку з документами на прізвище Василь та Ігор Ющук, а також техпаспорт на...
  • Загублений паспорт

    Загублено паспорт на прізвище Єгоров Владислав. Прохання повернути за...
  • Загублений студквиток

    Загублений студентський квиток виданий на прізвище Трохимчук Сергій. Прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного