ON-LINE

Що робитиме з інформацією про стан доріг: відповідь депутата Рівненської облради

понеділок, 12 грудня 2016
Депутат Рівненської обласної ради Володимир Муляр оголосив збір інформації про погані дороги області
Сайт Радіо Трек писав про це  у публікації Бачите погану дорогу? Рівненський депутат збирає про такі інформацію

Навіщо йому інформація про поганий стан доріг – заступник голови будівельної комісії облради Володимир Муляр пояснює так:

На останній комісії, коли у  нас була розмова із заступником начальника служби автодоріг паном Козачком, він сказав, що у нашій області ніби все добре. І у мене склалося враження, ніби вони проживають в іншій, якійсь паралельній, реальності. Я хотів би, щоб люди самі підтвердили, де є які проблеми, бо фізично не можна всю область охопити і побачити проблеми самостійно, об’їздити. Коли ми її назбираємо, я хотів би поки що це тримати в таємниці. Так, ми будемо звертатися до Міністервта. Так, ми будемо ще робити певні заходи. Так, можливо, навіть будемо судитися зі Службою автодоріг щодо стану якості доріг.

У будя-якому разі, певен Володимир Муляр, збір такої інформації принесе користь області і, зокрема, стану її доріг. І додає:

Для мене це питання, насправді, болюче. Бо кожну державу судять за станом її доріг. Адже коли знайомі приїжджають з-за кордону, то що розказують? Які класні за кордоном дороги. Тож наскільки якісний стан доріг, настільки, відповідно, працює чи не працює влада. Будь-які економіки, насправді, піднімали завдяки дорогам. У нас війна. І треба робити дороги. Це - пройдені маршрути певними політичними силами і лідерами в історії.   

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдений автомобільний номерний знак

    Знайдено номерний знак WSE 6 L 15 (PL). Відтак, якщо Ви власник цього номеру,   ...
  • Загублено телефон

    Загублено мобільний телефон «Sony Xperia». Прохання повернути за...
  • Знайдено свідоцтво на Гецько

    На Вербовій, 20 знайдено свідоцтво про смерть на прізвище Гецько Микола. Тому, хто...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного