ON-LINE

Наскільки на Рівненщині зріс попит на закордонні паспорти

п'ятниця, 06 жовтня 2017
Свої документи рівняни отримують із затримками

Ажіотаж щодо виготовлення закордонних паспортів на Рівненщині не спадає. Через впровадження безвізового режиму, охочих поїхати за кордон стало значно більше. Цього року паспорти отримали більше 80 тисяч жителів області, а за цей же період минулого року на 40 тисяч менше. Детальну статистику наводить спеціаліст із зв‘язків з громадськістю Державної міграційної служби у Рівненській області Валентина Іванюк:

В Управлінні ДМС України в Рівненській області та її територіальних підрозділах зберігається сталий попит на оформлення паспортів громадян України для виїзду за кордон. У вересні нинішнього року прийнято документи від 11 тисяч  громадян. Загалом із початку року оформлено понад 82 тисячі закордонних паспортів. Для порівняння, у 2016 році за цей період оформлено 42 тисячі, а у 2015 році – 32 тисячі документів.

Як ми уже повідомляли, попит на закордонні документи зумовив збільшення потужностей Поліграфкомбінату. На цей час комбінат не справляється з об`ємами на виготовлення біометричних документів. А отже і документи жителі області отримують із затримками.

На сайті Державної міграційної служби працює сервіс «Перевірки стану оформлення паспорта». Усі, хто чекає на свої паспорти, можуть переглянути статус документу онлайн.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено документи дитини з багатодітної родини

    Напередодні у маршрутному таксі №49 знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї на...
  • Знайдено лайку

    Знайдено собаку породи лайка. З обірваним повідком, ошийник шлея, дружелюбний. Район ліній...
  • Загублено квадрокоптер

    Увага! 9 серпня було загублено квадрокоптер. Прохання повернути за винагороду.   ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного