ON-LINE

Нічого не міняється: рівняни про звільнення Насірова

п'ятниця, 17 березня 2017
Мешканці Рівного обговорюють учорашнє звільнення з Лук'янівського СІЗО керівника Державної фіскальної служби України Романа Насірова (на фото)
Фото SKELET-info

Як відомо, звільнили його вчора пізно ввечері. Адже дружина Насірова внесла за нього заставу у 100 мільйонів гривень. На підозрюваного у корупції надягнули електронний браслет. 

А ось як на цю подію у соцмережі Фейсбук відреагували мешканці Рівненщини:  

Юрій Дюг Звільненим під заставу корупціонерам електронний браслет треба вішати не на ногу, а на шию. Їм вседно, знімуть і втечуть, як паршиві собаки. А народу хоч шоу буде. Як грати пєсу "Боротьба з корупцією", то грати. І реквізит використовувати правильно. Щоб все натурально було.

Олексій Кривошеєв Кілька днів тому Насіров казав, що не має де взяти 100 мільйонів гривень для внесення застави. А сьогодні його дружина ці 100 мільйонів знайшла і внесла. І тут у мене виникло питання. Глава ДФС мав задекларувати своє майно і заощадження та членів своєї сім'ї. Відповідно й дружини. Якщо ні в нього ні в жінки таких грошей не було, то значить - позичили. Якщо позичили, це теж має бути внесено до електронної декларації із зазначенням кредитора. Якщо не внесли, це ще одна підстава для розслідування НАБУ...

Алла Ивойлова Ну, что ты, Лёша, такой зануда! А может она их у подруги (пардон, невесты) ярого защитника НАБУ Серёжи Лещенко одолжила?

Tanya Zakordonets Ну чисто теоретично... Декларація коли подана була? А жінка коли заставу внесла. Тобто, якщо позичила, то це в наступній декларації має бути внесено, нє?

Ivan Nakonechnyi Норм
Стирив 2000
Штраф 100
Европа

Kateryna Suvorova Жесть! Ничего не меняется:( я бы очень хотела, чтоб хоть дети пожили в нормальной стране... желательно в нашей:)

Dmitry Lazariev Да это меньше 4х миллионов долларов. Разве это много для казнокрада такого уровня?

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на Гандзюк

    Знайдено паспорт на прізвище Гандзюк Наталія. Тому, хто загубив, прохання...
  • Знайдено посвідчення на Овдійчук

    Знайдено пенсійне посвідчення на прізвище Овдійчук Юрій. Тому, хто загубив, прохання...
  • Знайдено посвідчення на Гапончук

    Знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Гапончук Микола. Тому, хто...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного