ON-LINE

На Різдво на Рівненщині будуть вибори

четвер, 05 січня 2017
Це будуть перевибори у Деражненській громаді
На фото - Олександр Пустовіт

8 січня у Деражненській громаді відбудуться перевибори депутатів на 12 окрузі, оскільки двоє кандидатів набрали однакову кількість голосів.

Тим часом днями Деражненська громада, яка утворилася наприкінці грудня 2016 року, вже провела першу сесію. Очолив цю громаду Олександр Пустовіт.  Нові депутати обрали заступника голови, ним стала колишня голова Деражненської сільської ради Ірина Мисюк, секретарем ради обрали Галину Чернецьку, яка до того працювала  вихователькою у дитсадку. 

Під час першого засідання депутати затвердили склад виконкому, визначили виконувачів обов’язки старост у селах. Створили комісію з реорганізації сільських рад (нагадаємо, у Деражненську громаду об’єдналося 3 сільські ради). Після кадрових питань розглянули бюджетні питання та питання про передачу майна від району до ОТГ (медичні установи, школи та музична школа), - повідомляє Офіс реформ Рівненського РВ  АМУ.

КОМЕНТАРІ 1

КОМЕНТУВАТИ
  • Anastasiia Reva В об`єднаних територіальних громадах сімейні лікарі отримуватимуть достойну оплату праці та соціальне житло. Це вже є реальністю в декількох громадах. Інформація про такий приклад - http://silobr.info/index.php/novini-gromad/item/907-bezkoshtovne-zhitlo-%20-visoka-zarobitna-plata-=-simeyniy-likar-v-ob%E2%80%99ednaniy-gromadi Відповісти

Оголошення

  • Документи

    Втрачено військовий квиток та свідоцтво учасника АТО, видані на прізвище Калюжинський...
  • Знайдено собаку

    Увага тому, хто загубив собаку ! У дворі на вул. Млинівська 41 вже декілька ночей спить...
  • Знайдено документи - Климук

    Знайдено документи на прізвище Климук Петро. Якщо документи ваші, телефонуйте:
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного