ON-LINE

На Рівненський полігон сьогодні приїде близько тисячі резервістів

середа, 26 квітня 2017
В зоні відповідальності ОК «Захід» розпочинаються навчальні збори з резервістами оперативного резерву першої черги
Фото з архіву прес-служби оперативного командування «Захід»

Відсьогодні, 26 квітня, на Рівненському загальновійськовому полігоні розпочнеться прийом резервістів, що будуть залучені на навчальні збори з однією з бригад оперативного командування «Захід». До зборів цього етапу залучається понад 1000 резервістів майже з усіх областей України, переважно солдати та сержанти.

Основне завдання військового резерву - підвищення військової навченості громадян з метою виконання завдань по захисту держави на професійному рівні. Навчання триватимуть 30 днів. Підготовка резервістів здійснюється з урахуванням отриманого бойового досвіду в ході проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

На час перебування в оперативному резерві військовозобов’язані безкоштовно забезпечуються військовою формою одягу, харчуванням у військовій частині, медичною допомогою.

Резервісту компенсується середньомісячна заробітна плата за той час, що він перебував у військовій частині (не менше 3200 грн), гроші за проїзд до військової частини та в зворотному напрямку (або забезпечується його доставка військовим комісаріатом до місця проведення зборів та в зворотному напрямку).

Резервісту виплачуються, залежно від військового звання, одноразове грошове заохочення за підсумками року (тим, хто виконав програму зборів) від 1600 до 3100 грн. Грошова виплата за 30 діб підготовки - від 2400 до 3200 грн, добові за 30 діб перебування у військовій частині від 180 до 450 грн, один прожитковий мінімум на місяць тим, які на день призову на збори не працюють – 1600 грн.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено документи дитини з багатодітної родини

    Напередодні у маршрутному таксі №49 знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї на...
  • Знайдено лайку

    Знайдено собаку породи лайка. З обірваним повідком, ошийник шлея, дружелюбний. Район ліній...
  • Загублено квадрокоптер

    Увага! 9 серпня було загублено квадрокоптер. Прохання повернути за винагороду.   ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного