ON-LINE

На Рівненщині з гумористами хотіли розрахуватися бурштином

понеділок, 29 серпня 2016
Саме так пожартував «головний КВН-щик» Рівненщини Юрій Ліпський з приводу приїзду до нашої області двох відомих гумористичних команд «Прозрачний гонщик» і «Отдыхаем вместе»

Під час прес-конференції гості багато жартували про бурштин і навіть сказали, що в одному з північних районів області їм пропонували розрахуватися бурштином.

Приводом поспілкуватися з колективами став старт їх концертного туру в Рівненській області. Він триватиме з 30 серпня до 7 вересня 2016 року. Колективи виступатимуть в таких містах як Костопіль, Млинів, Радивилів, Дубровиця, Сарни, Острог, і, звісно ж, Рівне. Зокрема, концерт в нашому місті відбудеться 31 серпня, 0 19:00, в МПК «Текстильник».

Проте, окрім запрошених знаменитостей, тур має ще одну «соціальну» родзинку – він є благодійним. Детальніше про це розповідає голова правління РОМГО «КВН Рівненщини» Юрій Ліпський:

Ми з кожним районним центром вирішували по якій позиції кому потрібно допомогти. В Рівному, наприклад, ми хочемо допомогти дітям, яким немає року і які мають вроджені вади. В Радивилові ми розмовляли з головою районної ради, й він попросив допомогти воїну АТО, який потребує протезування.  І так кожен район давав нам якусь пропозицію, на яку ми погоджувалися, і хочемо цим туром долучитися до благодійної акції

Також хлопці відмітили, що в запланованій програмі прозвучать окрім вже знайомих глядачеві жатрів і нові доробки. Учасники команди «Отдыхаем вместе» жартували, що за тижні туру вже навчили російськомовного Макра Куцевалова, актора команди «Прозрачний гонщик» розмовляти українською. На прес-конференції Марк і справді спілкувався «солов’їною» і навіть розповів, що вже готує свою традиційну рецензію про місто. На цей раз про Рівне.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено документи дитини з багатодітної родини

    Напередодні у маршрутному таксі №49 знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї на...
  • Знайдено лайку

    Знайдено собаку породи лайка. З обірваним повідком, ошийник шлея, дружелюбний. Район ліній...
  • Загублено квадрокоптер

    Увага! 9 серпня було загублено квадрокоптер. Прохання повернути за винагороду.   ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного