ON-LINE

На Рівненщині визначились, які дороги ремонтуватимуть цьогоріч

вівторок, 19 червня 2018
Перелік автошляхів місцевого значення вже затвердили

Фото ілюстративне

Загалом у 2018 році ремонт проведуть на 116 об'єктах місцевих доріг. На це Рівненщина отримала з Державного дорожнього фонду рекордну суму - 281 мільйон гривень.

Із них понад 177 млн грн спрямують на будівництво та реконструкцію автошляхів місцевого значення, 54 млн – на ремонт вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області, а ще 50 млн - на експлуатацію та утримання дорожного полотна.

У зв’язку з масштабами запланованих робіт, пріоритетність кожної з доріг обговорювалась з головами районних держадміністрацій: враховувались як насиченість транспортного потоку, так і важливість кожної окремої ділянки дороги для людей.

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко відзначив, що гроші пропорційно розподілили між районами відповідно до протяжності дорожного полотна:

Будемо робити те, чого давно ніхто не робив - беремось відновлювати обласні та районні дороги, сполучення між населеними пунктами, під'їзди до сіл і навіть хуторів. На Рівненщині таких доріг - понад 3 тис км. Єдиною вимогою для будівництва була наявність проектно-кошторисної документації, а для комунальних доріг – ще і співфінансування з місцевого бюджету.

Фото ілюстративне

Крім того, за його словами, цього року на дороги планується залучити близько мільярда гривень з різних джерел фінансування:

Якщо так буде і далі, гадаю, ситуацію з поганими дорогами можемо змінити вже за п’ять років. Головне, що для цього є наміри як у керівництва держави, так і у нас, змінити ситуацію на краще.

Контролювати використання коштів, які виділені на покращення стану доріг, повинні особисто керівники райдержадміністрацій області.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубився бігль

    В районі вулиці Дворецька згубилася собака породи бігль з нашийником. Прохання...
  • Загублено документи на Бідюк

    Загублено сумку з документами на прізвище Бідюк Тетяна. Велике прохання повернути...
  • Загублено документи на Кравчук

    В районі вулиці 16 Липня було загублено жіночу сумку з речами та документами на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного