ON-LINE

На Рівненщині виявили чотири авто з підробленими документами

понеділок, 05 вересня 2016
Такі здобутки мають сервісні центри Рівненщини лише за пеші дні роботи у вересні

В перші дні місяця працівники сервісних центрів  спільно з експертами НДЕКЦ МВС виявили на території Рівненської області 4 факти підробки.

У Рівному, під час проведення операції реєстрації транспортного засобу, привезеного з-за кордону, виявилося, що бланк документа про реєстрацію має ознаки підробки. Того ж дня, під час здійснення операції перереєстрації на нового власника автомобіля марки «Volkswagen Vento» встановлено, що маркувальні позначення кузова піддавались змінам, а свідоцтво про реєстрацію підроблене.

Водночас  в  територіальному сервісному центрі м.Дубно, у ході проведення криміналістичного дослідження встановлено, що номер двигуна автомобіля марки «Toyota Land Cruiser»  частково знищений механічним втручанням.

Четвертим  випадком підробки виявився  автомобіль марки «Audi 80», власник якого звернувся для проведення криміналістичного дослідження, де виявилося, що маркувальні позначення кузова піддавались змінам.

Відомості за цими фактами внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Тривають слідчі дії.

Оскільки останнім часом на території України збільшилася кількість автомобілів-двійників, ввезених з тимчасово окупованої території, фахівці сервісних центрів МВС закликають автолюбителів бути обачними і ретельно перевіряти  транспортний засіб перед тим, як його придбати.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублений паспорт

    Загублено паспорт на прізвище Єгоров Владислав. Прохання повернути за...
  • Загублений студквиток

    Загублений студентський квиток виданий на прізвище Трохимчук Сергій. Прохання...
  • Знайдено спанієля

    В районі 15-ої школи знайшли собаку породи спанієль. Хлопчик. З нашийником. Хто шукає –...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного