ON-LINE

На Рівненщині виявили чотири авто з підробленими документами

понеділок, 05 вересня 2016
Такі здобутки мають сервісні центри Рівненщини лише за пеші дні роботи у вересні

В перші дні місяця працівники сервісних центрів  спільно з експертами НДЕКЦ МВС виявили на території Рівненської області 4 факти підробки.

У Рівному, під час проведення операції реєстрації транспортного засобу, привезеного з-за кордону, виявилося, що бланк документа про реєстрацію має ознаки підробки. Того ж дня, під час здійснення операції перереєстрації на нового власника автомобіля марки «Volkswagen Vento» встановлено, що маркувальні позначення кузова піддавались змінам, а свідоцтво про реєстрацію підроблене.

Водночас  в  територіальному сервісному центрі м.Дубно, у ході проведення криміналістичного дослідження встановлено, що номер двигуна автомобіля марки «Toyota Land Cruiser»  частково знищений механічним втручанням.

Четвертим  випадком підробки виявився  автомобіль марки «Audi 80», власник якого звернувся для проведення криміналістичного дослідження, де виявилося, що маркувальні позначення кузова піддавались змінам.

Відомості за цими фактами внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Тривають слідчі дії.

Оскільки останнім часом на території України збільшилася кількість автомобілів-двійників, ввезених з тимчасово окупованої території, фахівці сервісних центрів МВС закликають автолюбителів бути обачними і ретельно перевіряти  транспортний засіб перед тим, як його придбати.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено ключі від Тойоти

    На перехресті вулиць Курчатова та Д.Галицького знайдено ключі  від автомобіля...
  • Загублено студквиток на Смілянець

    17 квітня, в понеділок, о 21:30 год. під час посадки на потяг Ковель-Одеса, був загублений...
  • Знайдено лабрадора

    В районі вулиці Енергетиків знайдено собаку породи лабрадор чорного окрасу. Тому, хто...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного