ON-LINE

На Рівненщині собаки розносять кладовище

субота, 17 червня 2017
Питання підняли на сесії міської ради

Зокрема, під час останнього засідання міської ради Варашу. Мешканці містечка атомників назбирали 121 підпис, аби міська влада навела лад на кладовищі, де оселилися зграї бездомних собак, які його щодня руйнують, пише Північ-інфо.

З цього приводу на сесії міської ради навіть зачитали депутатське звернення.

Звертаюся до вас від імені мешканців міста з приводу жахливої ситуації, яка склалася у нас на міському кладовищі у районі Будівельників. У зв’язку з тим, що половина огородження кладовища перебуває у незадовільному стані, безпритульні собаки міста знайшли на кладовищі собі притулок, а результатом їхнього життя є розриті могили, побиті вази, розірвані поминальні вінки та квіти. Ця наруга над світлою пам’яттю рідних обурила громаду міста. Також із задньої сторони кладовища ще із пасхальних днів не вивозиться сміття. Старі, високі дерева через погодні умови можуть заподіяти шкоду та зло пам’ятникам та хрестам,

– розповідає мешканець Варашу, депутат Микола Ковбасюк.

Мешканці просять у мера встановити огорожу кладовища, зрізати старі, високі дерева, забезпечити вивіз сміття і розширити межі самого кладовища. Кажуть, на цвинтарі «порядкує» 15 особин.

Проте, як допомогти у цій ситуації у міські раді Варашу не знають, адже, як з’ясувалося, цвинтар не має жодного документа, який би підтверджував законність його розміщення на території міста.

Ми не можемо знайти жодного документа, воно не оформлене. Ми його не можемо ніде знайти. Я не знаю, як його офіційно узаконити,

– зазначає міський голова Варашу Сергій Анощенко.

Однак, депутати звернення свого колеги Миколи Ковбасюка підтримали, тож питання буде вивчене.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на Ющук

    Загублено барсетку з документами на прізвище Василь та Ігор Ющук, а також техпаспорт на...
  • Загублений паспорт

    Загублено паспорт на прізвище Єгоров Владислав. Прохання повернути за...
  • Загублений студквиток

    Загублений студентський квиток виданий на прізвище Трохимчук Сергій. Прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного