ON-LINE

На Рівненщині шукають «свіжих» суддів

субота, 15 квітня 2017
На зміну працівникам старої системи

З квітня Вища кваліфікаційна комісія суддів оголосила конкурс на 600 вакантних посад працівників фемідити у місцевих судах. Таким чином, за рахунок нових конкурсів судова система має не лише кількісно, але і якісно оновитися. Відтепер практикуючі юристи можуть скласти конкуренцію представникам старої системи, зокрема суддям та їхнім помічникам. Згідно з новим законодавством, у конкурсі до місцевих судів можуть брати участь юристи з-поза системи.

Тож з 3 по 16 квітня всі охочі можуть зареєструватися на сайті ВККС, щоб мати змогу подати всі необхідні документи та продовжити свою участь у конкурсі до місцевих судів. Зазначимо, свої кандидатури можуть висувати особи:

 • віком від 30 до 65 років;
 • мають вищу юридичну освіту;
 • 5 років стажу в сфері права;
 • володіють державною мовою.

Варто зауважити, що ВККС може відмовити кандидатам взяти участь у доборі через неповний пакет документів, тому важливо детально ознайомитися з інформацією щодо конкурсу. Адже неможливо звернутися повторно до Комісії.

Станом на березень 2017 в Україні не вистачає понад 2500 суддів, при цьому майже півсотні судів - недоукомплектовані. У трьох областях є суди, де правосуддя не здійснювалося вже кілька місяців. Саме тому важливо якомога швидше і в той же час якісно заповнити суддівські лави новими служителями Феміди, щоб забезпечити громадянам право на справедливий суд.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

 • Згубився бігль

  В районі вулиці Дворецька згубилася собака породи бігль з нашийником. Прохання...
 • Загублено документи на Бідюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Бідюк Тетяна. Велике прохання повернути...
 • Загублено документи на Кравчук

  В районі вулиці 16 Липня було загублено жіночу сумку з речами та документами на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного