На Рівненщині на одну вакансію – 13 безробітних

У області майже 16 тисяч безробітних

З початку жовтня кількість вакансій у базі даних обласної служби зайнятості становила 1178 одиниць. У середньому на 1 вакансію претендувало 13 безробітних, повідомляють у РОЦЗ.

Загалом кількість зареєстрованих безробітних в центрах зайнятості області становила 15,8 тис. осіб, з них трохи більше половини – 9,2 тис. осіб (58,2%) – жінки; 7 тис. осіб (44,3%) – молодь у віці до 35 років; 8,1 тис. осіб (51,3%) – особи, які проживають у сільській місцевості.

У січні-вересні 2015 року центри зайнятості області працевлаштували більше 22 тисяч громадян.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень