ON-LINE

На Рівненщині хочуть відроджувати малу авіацію. За гроші ЄС підготують пілотів

п'ятниця, 07 квітня 2017
30 осіб віком 15-25 років відібрали вже з області для навчання у Чехії

Так виглядає чеський літак для місцевих повітряних ліній  L-410 

Учора голова Рівненської облдержадміністрації  Олексій Муляренко зустрічався з Генконсулом Чехії Павелом Пешеком, щоб домовитися про прискорення виготовлення навчальних віз для майбутніх пілотів. І запропонував також Генконсулу використати Рівненський аеропорт для розміщення навчально-тренувального Центру для розвитку малої авіації.

Заступник голови Рівненської облдержадміністрації Ігор Тимошенко каже, що мала авіація Рівненщині потрібна, щоб могти здійснювати польоти на малі відстані:

Весь світ працює на маленьких відстанях - це мала авіація. Ну, зрештою, літають не тільки на відстані, приміром, Рівне-Варшава, а можуть бути польоти регіональні малою авіацією.

 

І, до речі, з Рівненського аеропорту, якщо ми візьмемо той час радянський, коли аеропорт діяв, там 50-60% рейсів – якраз була мала авіація. Це L-410 (універсальний двомоторний літак для місцевих повітряних ліній- Ред.) - оці літаки чеські.

Але перш, ніж говорити про відновлення малої авіації в області, 30 молодих людей, яких, за словами Ігоря Тимошенка, відібрали чехи, на навчальній базі у Чехії опанують професію пілота. Триватиме навчання від двох років. Воно відбуватиметься за кошти Європейського Союзу.  

Що стосується створення чехами навчально-тренувального центру для пілотів малої авіації у Рівненському аеропорту, то, на думку Ігоря Тимошенка,

це – непогана ідея. Але скільки коштів потрібно на її втілення в життя, поки що невідомо.

Адже, каже заступник голови облдержадміністрації, відповідних фінансових розрахунків нема. Втім, саме тут змогли б працювати підготовлені чехами рівняни і готувати пілотів малої авіації для всієї України. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на Ющук

    Загублено барсетку з документами на прізвище Василь та Ігор Ющук, а також техпаспорт на...
  • Загублений паспорт

    Загублено паспорт на прізвище Єгоров Владислав. Прохання повернути за...
  • Загублений студквиток

    Загублений студентський квиток виданий на прізвище Трохимчук Сергій. Прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного