ON-LINE

На Рівненщині буде автобан

неділя, 15 жовтня 2017
Пообіцяв міністр інфраструктури Володимир Омелян
Фото ілюстративне

У 2019 автодорогу зі Львова до Дубна на Рівненщині почнуть перебудовувати в автобан. Кошти на будівельні роботи будуть виділені зі Світового банку. Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час інспекції ремонту доріг на Львівщині, повідомляють у Центрі Транспортних Стратегій.

Звивиста вузька дорога не дає можливості для повноцінного трафіку. Це ті завдання, які ми ставимо перед собою на наступні роки. Я сподіваюся, що ми зможемо завершити проектування в наступному році і приступити до роботи вже через рік, - каже Омелян.

Міністр також вкотре нагадав про будівництво автобану зі Львова до Мукачева, який повинен з'єднатися з угорською автомагістраллю М-03 в напрямку Будапешта. Ще одною сучасною ділянкою автодороги в Україні повинен стати східний об'їзд Тернополя, який буде складовою автомагістралі GO Highway, яку планується в майбутньому прокласти до польського кордону. Протяжність східної об'їзної дороги Тернополя складе 8,5 кілометрів. Нова магістраль з'єднає міжнародні дороги М-12/Е-50 на ділянці Хмельницький-Тернопіль і М-19/Е-85 на ділянці Дубно-Тернопіль, матиме першу технічну категорію з 4 смугами руху.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено ключі від автомобіля

    На вулиці Ювілейна, 13 знайдено  ключі від автомобіля...
  • ДОПОМОГА

    УВАГА!!! Маленький рівнянин потребує термінової допомоги! Потрібна допомога...
  • Знайдено посвідчення на Калинюк

    В районі Ювілейного знайдено  посвідчення дитини на прізвище Калинюк Віта. Тому,...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного