ON-LINE

На Басовому Куті будують оздоровчий комплекс

вівторок, 25 липня 2017
Одразу на березі

На березі Басівкутського озера будують спортивно-оздоровчий комплекс. Нагадаємо, депутат міської ради Володимир Кудрін звернувся  у Державну архітектурно-будівельну інспекцію з проханням з’ясувати, чи законне це будівництво і власне, що саме зводять на самому березі озера. Як розповів нам сьогодні начальник інспекції Ігор Мічуда, його підлеглі ще не виїжджали на об’єкт, втім, на паркані будівництва є паспорт об’єкту, а значить і підстави проводити будівельні роботи.

Прямо на березі, наскільки мені відомо, є деклакарія, висить прямо на цьому об’єкті, прямо на заборі. Паспорт. Це Чорновола, по-моєму 94, спортивно-оздоровчий комплекс. Мої ще не виходили, але розписано, що буде проведена перевірка. І на паркані висить паспорт, по-любому ж просто так нічого не вивісили. Якби паспорт був відсутній, то значить, щось не те. А якщо є паспорт, то і питань не виникає по суті, - говорить Ігор Мічуда.   

Проте, якщо здійснити запит у пошуковій системі у мережі, то за адресою Чорновола, 94 значиться будівництво таунхаусів «Приозерна перлина». Цілком ймовірно, що ці об’єкти можуть бути розташованими за одною адресою, проте достеменно це буде відомо тільки після проведеної перевірки ДАБІ.

До слова, іще одну перевірку будівництва інспектори запланували на 1 серпня. Тоді вони виїжджатимуть на  Карнаухова, 47-49, де поруч із 7-м корпусом НУВГ, перед вікнами п’ятиповерхівки, триває будівництво семиповерхового житлового будинку. 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубився бігль

    В районі вулиці Дворецька згубилася собака породи бігль з нашийником. Прохання...
  • Загублено документи на Бідюк

    Загублено сумку з документами на прізвище Бідюк Тетяна. Велике прохання повернути...
  • Загублено документи на Кравчук

    В районі вулиці 16 Липня було загублено жіночу сумку з речами та документами на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного