На рівнянку напала жінка на зупинці громадського транспорту

Жертва стверджує, що нападниця була нетверезою

Нетвереза пані в районі пивзаводу нападала на рівнян, які чекають транспорт. Допис - попередження для містян опублікували у спільноті «Біли халати Рівного».

Жінка зазначає, що зранку на зупинці неадекватна пані вдарила її в живіт і кидалася з ударами та брудною лайкою в обличчя. Чоловік, що теж був на зупинці заступився за рівнянку. 

У поліції нам вдалося з'ясувати, що офіційних скарг на поведінку жінки не надходило, але у коментарях під дописом рівняни зазначили, що жінка місцева, і має проблеми зі психічним здоров'ям, та чимало рівнян висловилися, що вже ставали жертвами її нападів. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень