ON-LINE

Митники Рівненщини будуть оформляти вантажі за 30 хвилин

вівторок, 11 липня 2017
Нині цей час практично удвічі більший

Роботу «єдиного вікна» на Рівненщині планують вдосконалити, а відтак оформлення вантажів триматиме до 30 хвилин.

Це рішення ухвалили днями у Рівненській ОДА під час зустрічі керівництва області, митниці, фіскальної служби, контролюючих органів, Асоціації платників податків, представників митних брокерів та інших організацій області.

Нині митники Рівненщини мають один з найкращих в Україні термінів оформлення вантажів – 54 хвилини. Проте і цей час хочуть скоротити – до 30 хвилин. Митне оформлення за принципом «єдиного вікна» на Рівненщині працює з серпня 2016 року.

Удосконалення принципу «єдиного вікна» під час митних процедур закріпили підписанням Меморандуму. Документ передбачає спільну співпрацю усіх причетних служб під час митного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фіто-санітарного, екологічного, радіологічного та інших видів державного контролю.

Начальник Рівненської митниці ДФС Андрій Чаборай за підсумками шести місяців до Державного бюджету надійшло 2,3 мільярди гривень платежів. У червні підприємці сплатили рекордну суму - 507 мільйонів гривень, що на 54% перевищує показник попереднього місяця.

Половина понаднормово сплачених коштів, а це орієнтовно 200 мільйонів гривень, буде спрямовано на ремонт доріг області, в рамках митного експерименту, до якого Рівненщина долучилась цього року.

За матеріалами ГУ ДФС у Рівненській області

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено паспорт

    Загублено паспорт на прізвище Пашківський Тимофій. Прохання повернути загублене за...
  • Знайдено йорка

      В районі вулиці Петра Могили знайдено собаку породи йоркширський...
  • Знайдено собаку, йоркширського тер'єра

    В районі пивзаводу, на вулиці Петра Могили (поблизу меблевого магазину) знайдено собаку,...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного