ON-LINE

Капелюшки-тортики і капучино представила у Рівному Зіротон Кельнер (ФОТО)

середа, 15 березня 2017
Окрім цього, жінка з оригінальним псевдо виставила свої живописні роботи та вітражі

Художниця із псевдонімом Зіротон Кельнер презентувала у галереї «Євро-Арт» у Рівному виставку своїх робіт у кількох видах мистецтва одночасно. Це і живопис, і вітражні композиції, і навіть короткі текстові замальовки, які розклеєні під деякими з картин.

Як пояснила художниця, справжнє ім’я якої Мирослава Романюк, спочатку це було просто хобі. Адже працює вона у Рівному хіміком. А коли у жінки виросли діти та стало багато вільного часу, то вона змогла цілком присвятити себе улюбленій справі.

Також два роки тому Мирослава взялася за пензель. І нинішня виставка її картин, техніка яких з часом лише покращується, - вже друга. На них художниця зображує натюрморти, пейзажі, ляльок та тварин, а також предмети побуту.

Незвичайний псевдонім - Зіротон Кельнер - пов’язаний ще з одним її заняттям, а саме письменництвом, розповідає Мирослава Романюк:

Коли я писала пригодницьку книжку, то дуже не хотіла, аби всі думали, що це жіночий роман, тому вирішила взяти псевдонім. Всі знають, що в мене фірма «Тріон», тому закінчення взяте звідти, а сама я зірка, отже - Зіротон. Ну а «кельнерами» називали барменів у Середньовіччі. Окрім обов’язку наливати алкоголь, вони мали розповідати різні байки, а я також розповідаю байки.  

Також художниця любить прикрашати жіночі капелюшки, які купує або отримує в подарунок. Пояснює це тим, що у неї веселий норов і любить вона щось яскраве. Деяким моделям митець дала назви: зефірка, безе, тортик, капучино, срібло та багато іншого. 

На виставці були представлені 22 демісезонні головні убори. А наступний вид мистецтва, який планує опановувати художниця – це ковальство.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено ключі від Тойоти

    На перехресті вулиць Курчатова та Д.Галицького знайдено ключі  від автомобіля...
  • Загублено студквиток на Смілянець

    17 квітня, в понеділок, о 21:30 год. під час посадки на потяг Ковель-Одеса, був загублений...
  • Знайдено лабрадора

    В районі вулиці Енергетиків знайдено собаку породи лабрадор чорного окрасу. Тому, хто...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного