ON-LINE

«Ми не вважали, що це якась проблема», - французькі інвестори про заяву Ізабель Дюмон у Рівному

понеділок, 16 квітня 2018
Кажуть, що особливих проблем у них не виникало

Підприємство з французькими інвестиціями, що працює на Рівненщині, вважає заяви посла Франції Ізабель Дюмон про тиск місцевої влади на підприємства дещо перебільшеними.

Йдеться про ТОВ «Клесівський кар'єр нерудних копалин «Технобуд». Основний вид діяльності товариства - розробка гранітного родовища, переробка та реалізація щебеню. Завод працює з 1949 року. А частиною міжнародного концерну Lafarge стало з 2004 року.

Під час нещодавнього візиту у Рівне пані посол зазначила, що не радила б французьким інвесторам працювати в Україні, бо, зокрема, два великі підприємства, що працюють на Рівненшині, вже протягом кількох років мають певні проблеми, через що зверталися до посольства Франції за допомогою.

Однак, виконавчий директор клесівського кар’єру стверджує, що особливих проблем не було. Виникали певні затримки з дозволами і цей процес вони хотіли пришвидшити. Про що заявили і одразу отримали розуміння. І взагалі, цю проблему порушили без їхньої присутності, говорить виконавчий директор товариства Олександр Ковальчук:

Фото "Вісті Рівненщини"

- Ми, насправді, не бажали, щоб це набувало розголосу. І ми не вважали, що це якась проблема. І представники посольства, і ми (мій керівник, безпосередньо, генеральний директор) висловили свої побажання і одразу отримали чіткі сигнали розуміння, а найближчими днями побачили швидкі дії.

Йдеться про документи щодо отриманням в користування земельних ділянок для надрокористування.

Олександр Ковальчук каже, що робочі питання виникають, але їх вдається вирішувати.  

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено документ на ім'я Замай Олександр

    Слухачі Радіо Трек повідомляють, що знайдено посвідчення члена ВОУ АТО, видане на ім'я...
  • У Рівному зникла собака породи німецька вівчарка

    Сьогодні, близько 15-00 в районі ТРЦ «Екватор» зникла собака, породи німецька...
  • Знайдено собаку

    Поблизу с. Бармаки знайшли  собаку, метис німецької вівчарки. Темний окрас. ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного