ON-LINE

Моє звільнення незаконне, - заступник голови Рівненської ОДА про рішення щодо звільнення

вівторок, 29 серпня 2017
Юрій Приварський перебуває на стаціонарному лікуванні

Заступника голови Рівненської ОДА Юрія Приварського звільнили з роботи. Відповідне розпорядження опубліковано на сайті РОДА. Там йдеться, що Юрія Приварського звільнили через те, що він погодив надання відпустки перед звільненням з посади начальнику обласного управління водних ресурсів Сергію Васильєву.

А оскільки Юрій Приварський нині на роботі відсутній, то днем його звільнення Муляренко розпорядився вважати перший день його виходу на роботу.

Нам відомо, що Юрій Приварський нині перебуває на стаціонарному лікуванні в одному з медзакладів, тож він на лікарняному. Ми запитали у Юрія Приварського як він сприйняв звістку про своє звільнення і що думає з цього приводу:

Моя думка може бути необ’єктивною. По суті, я не бачу факту дисциплінарного проступку в погоджені заяви територіала, коли рішення приймається керівником центрального органу виконавчої влади. Знаєте, якщо більше як за 3,5 роки не знайшлося за що мене звільнити, ніж от за те, що написано у розпорядженні, значить не так погано я працював, - каже Юрій Приварський.  

Чи буде оскаржувати рішення ОДА у суді, Юрій Приварський ще не визначився. Зазначив, що вирішить це для себе, коли дозволятиме стан здоров’я.  

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублений автомобільний номерний знак

    Увага! Ще в неділю, близько 14:00 години в районі вулиці Чорновола було загублено...
  • Згубився бігль

    В районі вулиці Дворецька згубилася собака породи бігль з нашийником. Прохання...
  • Загублено документи на Бідюк

    Загублено сумку з документами на прізвище Бідюк Тетяна. Велике прохання повернути...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного