ON-LINE

Міському пологовому будинку Рівного куплять нове обладнання

понеділок, 04 грудня 2017
Гроші на це виділили на останній сесії міськради
Так виглядає ліжко-трансформер для пологів (фото Вголос.zt)

Як розповів головний лікар пологового будинку Сергій Сулімовський, кошти виділили на придбання ліжка-трансформера для пологового залу,  на кардіоелектротахограф та новітній апарат УЗД, вартість якого близько 1 мільйона гривень.

Говорить Сергій Сулімовський:

На останній сесії виділили кошти на ліжко-трансформер, які у пологовому залі ставлять (їх у будь-яку мить ми трансформуємо у ліжко для пологів), і на кардіоелектротахограф один. Пообіцяли, що ще дадуть наступного року на десять таких. Це апарат, який записує серцебиття дитини, силу скорочення матки в пологах, визначає насиченість вуглекислим газом крові у жінки. Це попереджає проблеми в пологах, бо ми бачимо стан жінки на цьому апараті. Він записує і показує на моніторі всі ці показники.

За словами Сергія Сулімовського, за шість років його керівництва пологовим будинком, нарешті, на заклад почали звертати увагу, щось у ньому змінювати на краще. І, окрім коштів на ремонт, фінансувати придбання обладнання. 

Тож, визнає головний лікар, корисно водити на екскурсію у медзаклади депутатів, щоб вони самі побачили, на що потрібні гроші. Адже тільки після розголосу у ЗМІ про те, в яких умовах народжують жінки, і візиту міських обранців у пологовий будинок у бюджеті міста, врешті, знайшлися кошти на заклад.  

Наші новини завжди можна знайти у Facebook та Telegram

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 2

КОМЕНТУВАТИ
 • pnwkoxas Лікарі тут халатні та байдужі. може вагітній треба термінова консультація свого гінеколога по телефону? А дідька, адже лікар замість свого мобільного написав в щоденник вагітної телефон приймальні. Відповісти
 • pnwkoxas а ще харчування у вас жахливе. не знаю що ви робите з тією їжою що вона стає неїстівною. обов"язково треба виправити Відповісти

Оголошення

 • Знайдено собаку

  В районі Басового Кута, на вулиці М.Чурай, прибилася собачка рудого окрасу, пухнаста, схожа...
 • Документи на причіп

  У районі автовокзалу «Чайка»  у Рівному загубили техпаспорт на причіп....
 • Знайдено документи на Білик

  Знайдено документи на прізвище Білик Оксана. Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного